Moorgi

MYJKA CIŚNIENIOWA LAVOR STM150 260BAR +DYSZA l4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Moorgi    576

Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html

 

Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Świeży olej zmyje, ze starym zaschniętym może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Mam taką myjkę jak w linku i starego oleju z silnika nie udało się zmyć do samej farby, musiałem użyć dodatkowo środka do mycia i odczekać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeq    12

U siebie w połączeniu z pianą aktywną ściągło stary olej w C360 blok wygląda jak nowy, a w C330 trochę zostało bo jest taki olej dziwny jakby "przypalony" do bloku, tak że szczotką drucianą ciężko zedrzeć, ale dimerem potraktuje przed malowaniem w przyszłości i powinno zejść. W kombajnie stary olej zeszedł i w przyczepach z tłoków też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1126

Te myjki z linków są dobre :) Można sobie np. rower umyć albo ławkę w ogrodzie jak na zdjęciu w aukcji. O, i można też taką myjką żonie garnek umyć jak zupę przypali :) :) :)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyk81    18

To włoskie myjki, kupiłem kiedyś Lavora we Włoszech. Miałem ją z 10 lat, tak długo tylko dlatego że słabo myła i nie używałem jej, w końcu kupiłem karchera seri K5, model chyba k5.2012 - to dopiero myje, ciśnienie które producent podał w końcu jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StukPukpl    0

Z tego typu urządzeń do okazyjnego mycia polecam myjki Nilfiska. Troche mnie martwi fakt, że w linkach podanych przez Moorgi nie jest napisane z jakiego tworzywa jest wykonana pompka. Często te tańsze alternatywy oferują tylko plastikowe pompy, a to bardzo mocno obniża żywotność takiej maszyny.

W wypadku Nilfiska zawsze mamy pewność że wewnętrzne elementy są wykonane z metalu i bardzo często 5 lat gwarancji, plus wszystkie te sprzety typu lance, zasobniki na chemię itp. :)

 

http://www.stukpuk.p...ki-nilfisk.html

Edytowano przez StukPukpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorgi    576

Tak wiem ze to są słabe myjki ale narazie nie mam kasy na KARCHERA ;)

 

Kupiłem tą myjke. Okazało się że:

 

- nie ma ciśnienia wgl

- jest inna niz na zdjeciu

- z kazdego miejsca gdzie mozna bylo sie lało

- jak włączyłem chodziła non-stop a powinna sie wyłaczac jak nie myje..

 

To tyle błedów.

 

Napisałem do sprzedawcy emaila ze to i to nie działa. Przyjechał kurier z nową myjka na wymiane. Ta juz była taka jak na zdjeciu i działa poprawnie. Ma napisane ze 130bar ma. MOze i ma ale to nie jest cisnienie takie jak prawdziwego karchera. Myje ją do dzisiaj i jest póki co odpukać... Olej zmywa inne d*perele też. O to mi chodziło narazie.

 

 

Dzięki chłopaki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek334    0

Koledzy jeśli któryś z was miałby jeszcze problem w wybraniem dobrej i niedrogiej myjki cisnieniowej to osobiście polecam firmę Tryton.używam jej już dosyć długo i jestem z niej zadowolony może i wam by sie spodobała:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Zamierzam kupić myjkę firmy Lavor ciś.150bara wydajność 450L/h moc 2100W czy warto bo cena dosyć przystępna :unsure: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez RafaLingowski
      Panowie,
       
      Czy macie doświadczenie (techniczne, serwisowe) z tego typu sprzetem?
       
      Planuje kupić myjkę gorącowodną za kilkanaście tyś. zł. Co polecacie?
       
      Nauczony przykrym doświadczeniem zakupu myjki za 8000zł zł tego producenta  - spalił (6,4kw) się silnik po 3 tygodniach pracy - serwis naprawiał 4 miesiące - nie wiedzieli co jest grane dopiero po wszystkim przezwoili silnik.
       
      Teraz chcę kupić porządnie zbudowane urządzenie (z porządnych elementów tj. pompa, silnik, z zabezpieczeniami przed ewentualnymi zepsuciami). Podobno marka producenta niewiele zmienia jeśli komponenty zastosowane w urządzeniu są porządne.
      Maszyna nie musi mieć kosmicznych parametrów ale dobrze byłoby aby pochodziła z 20 lat (jak niegdyś starej solidnej konstrukcji maszyny).
       
      Maszyna do mycia 4 budynków, ogrodzenia, kostka i maszyny. W sezonie letnim jest co robić.
       
      Będę wdzięczny jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami.
       
       
    • Przez philips449
      Witam , chce kupić myjkę ciśnieniową do mycia samochodu i czasem różne rzeczy   
      budżet to 800zł i dlatego interesuje się lavorem , wiem że w większości te chińczyki na 2 lata

      Ale czym się różnią te myjki i która będzie najlepsza ?

      LAVOR PRIME 180 R-LINE  
      LAVOR PRIME R165 

      LAVOR GALAXY 180
      LAVOR GALAXY 160 

      czym się różni to galaxy od Prime , cena dużo niższa jest galaxy . Jeśli ktoś wie to proszę pisać :)))
    • Przez dragonmt852
      Siemka, chciałbym zapytać czy jest możliwość regulacji tej dyszy


       
    • Przez Marecki2922
      Witam , dostałem myjkę która nie odpala grzania wody prawdopodobnie padł czujnik przepływu wody i moje pytanie jak go sprawdzić  ,czy można ten czujnik zmostkować w celu sprawdzenia ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj