pawel26d

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel26d    0

Witam jestem zainteresowany zakupem tego ciągnika i chciałbym się coś więcej o nim dowiedzieć niż to co powie dealer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

zostaw claasa w spokoju to nie są ciągniki godne polecenia. Weź deutz john mf nawet Kubota bedzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overrange    2

zostaw claasa w spokoju to nie są ciągniki godne polecenia. Weź deutz john mf nawet Kubota bedzie lepsza

 

 

Kolego czy obudziłeś się z ręką w majtkach czy skąd masz takie zdanie o ciągnikach Claas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

Jeździłem 530 na Demo Tour w Domaradzu i powiem tak, że komfort bajka (była amortyzacja kabiny i osi), 530 była w wersji Cebis bo 620 bodajże był w wersji Cis. Z tego co podsłuchałem to 530 z amortyzacją kabiny i osi, przednim TUZ-em, w wersji Cebis, inne bajery powiedział gościu, że koszt to 280 tys. netto, a claas 100-120 km prawdopodobnie seria 400 krzyknął 200 tys. netto, jak coś to pisz na PW to ci jeszcze co napisze.

 

P.S jakby chciał ktoś zdjęcia lub filmy z Claas Demo Tour w Domaradzu to pisać na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

kolego Members mam takie zdanie i tego nie zminie bo moj dobry kolega tam pracuje i wiem co to za ciagniki. przejrzy na oczy dzis wszystko sprzedaje sie liczbami a nie jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel26d    0

Koledzy myśle że taki claasik był by takim ciągnikiem uniwersalnym bo i z pługiem 4 obracalnym 3m agregatem upr. siew. by sobie poradził bez problemu, a w lżejszych pracach jak prasa rozrzutnik był by ekonomiczny w spalaniu

 

Kolego wstaw jakeś foty

 

A nie wiadomo czy w Domaradzu dają takiego Ariona 530 na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

@pawel26d musiałbym zapytać, narazie w sumie nie mają bóg wie ile sprzętu gdyż dopiero w tym roku zaczęli przygodę z Claasem (w Kielcach podpisywali umowę). Z tego co się orientuje to jak były pokazy w Domaradzu to ten Claas nie był ich choć pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel26d    0

Kolego dawidki 16 jak jeździłeś tym clasem to czy ta skrzynia tak rzeczywiście piszczy jak na tych filmikach na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel26d    0

Koledzy zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego na niemieckich stronach z używanym sprzętem jest dużo ofert sprzedaży właśnie ariona 530. Są to ciągniki 2-3 letnie dobrze wyposażone z nie dużym

 

przebiegiem. Co może być tego powodem czyzby ten ciągnik sie nie sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur4    0

Arion 530 był często kupowany w Niemczech do transportu sporo było też kupowane przez firmy do produkcji biomasy. Okazało się jednak, że duże elektrownie wolą kupować biomasę w Afryce i biznesy padły. Jakiś rok temu w Polsce pewna firma produkująca pellet ze słomy też miała do sprzedania dwa Ariony 530 jednego z turem i drugiego bez. Oba miały właśnie tak jak piszesz niewielkie przebiegi. Jeden ciągał prasę i ładował baloty drugi ciągał przyczepy. Swego czasu planowałem uruchomienie podobnej działalności stąd wiem. Też mam do sprzedania Ariona 530 z małym przebiegiem - nie napracował się. Polecam. Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj