Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Koledzy pomóżcie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam zaczynam nowy temat ponieważ wczoraj byłem u dealera i siedziałem w 615r i 6150m i powiem wam, że różnica ogromna na + dla R'ki

Gdy w drodze powrotnej rozmawiałem z tatą to bardzo mu się podobała R'ka lecz wolał by M z powodu prostoty

Ja osobiście wolałbym R ponieważ jest to bardzo komfortowy ciągnik i mam nadzieje silny.

I tutaj rodzi się pyttanie do was jaki wy byście brali ?

Chciałbym ciągnik komfortowy a jednocześćnie aby sie nie psuł często. Miałby on swoje miejsce w ciepłym garażu :)

Gdy dealerr wycieniał mi john deere w full opcji wycenił mi go poniżej 400 tyś :)

A gdy spytałem o full opcję 6150m to mniej więcej 310 netto

No to teraz czekam na wasze wypowiedzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obeznany    0

Witam osobiście to radził bym ci wziąć R w tyn traktorze spędzisz dlugie dni pracy i to im lepiej wyposarzony tym lepiej będzie ci sie nim pracowało.

Twój tata napewno nie jest za elektronika bo po prostu sie boi że cos popsuje gdy będzie się nim uczył pracy i lepiej namówic go na R gdyż cena nie wiele się różni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ok o 90 tyś to nie tak nie wiele się różni :D

A ciekawi mnie jakby ona chodziła w pługu 4 skiby i packomat i jeśli chcę 150km to brać np 6140r czy 6150r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co sądzicie o ciągnikach typu 6150r na full opcji

Full opcja= dużo elektroniki co o tym myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

A u jakiego Dilera byles?

R'ka w full opcji pięknie wyglada, el, lusterka. podgrzeewane siedzenie dotykowy wyswietlacz i wiele innyc bajerów ktore ułatwia zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

byłem u 2 z ciekawości się zapytać bo bardzo zależy mi na tym ciągniku i na green star do oprysków a co powiecie o tej elektronice/elektryce jak sądzicie jest to dobra rzecz czy zbędna Proszę + i - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak sądzicie czy lepie brać nowego 6150m/ 6150r na full opcji czy może pokusić się o 7710 tylko zadbanego :) i nie patrząc na cene :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Panowie co myslicie o modelu 6090mc do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza itp czasami do ładowacza czołowego ? opony 340, power quad 16/16 40km/h 4 zawory hydrauliki klima obciązniki itp 180 netto ? jak filtr dpf w lekkich pracach będzie działał ? cena dobra wiedz poważnie myślę o tym chyba ze możecie coś doradzić z innej stajni , oprócz tego mysle o 6150m za 283tys , ale to do orki . pozdrawiam i dzięki za odp

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W lekkich pracaach to myśle że tak sobie bo on potrzebuje sporych obrotów kolego :) a wgl 6090 to chyba dobry będzie model do prac typu opryski itp. mały i sprytny jedyną przeszkodą może być lecz nie musi ten DPF i jak go brać to na full oświetleniu wiem coś o tym :)

Koledzy a podajcie mi proszę strone z dobrymi lampami roboczymi led i nie drogie aby były do 6620se oraz 5720;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez John6620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj