Gość Profil usunięty

Poszukuję kobiety na gospodarstwo z Lubelskiego

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poszukuję kobiety na gospodarstwo z Lubelskiego. Jeżeli ktoś jest z tąd to niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

najpierw poszukaj słownika ortograficznego

chyba sobie kpisz parobka szukasz do pracy czy żony?

rusz d... i idź do clubu załóż konto na portalu randkowym a nie myślisz że sama do ciebie napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229
:D :D :D Prze gość :D

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

A ile płacisz i co trzeba robić? bo oprócz łóżka to ja mogę wszystko :)


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

farmervip zmieniłeś płeć że taki chętny jesteś? widać teraz to bardzo modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Dajcie chłopakowi już spokój! Biedulek szuka dziewczyny a wy go szykanujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

farmervip zmieniłeś płeć że taki chętny jesteś? widać teraz to bardzo modne

Chyba napisałem że oprócz łóżka :blink:


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

A ile płacisz i co trzeba robić? bo oprócz łóżka to ja mogę wszystko :)

farmervip zmieniłeś płeć że taki chętny jesteś? widać teraz to bardzo modne

Napisał wszystko prócz łożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A to tylko w łóżku można? A jak by tak w ciągniku na tylnym błotniku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

No na błotniku jeszcze nie próbowałem ale jak już to spróbuje z żoną :) :)


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Na tym forum już mnie chyba nic nie zaskoczy :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

kolego jak już wystawiasz takie ogłoszenie to napisz coś więcej o sobie, ile masz ha, czy masz odzienie, czy dezodorantem się pryskasz, jakiego masz dżondira, to są takie podstawowe kwestie które powinieneś przedstawić inaczej nie licz na odpowiedż od jakiejś kobiety...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Właśnie jak kolega wyżej pisze, myślisz że napisze a nie wie na co biedna się porywa:>

Musisz upiększyć to swoje ogłoszenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

No tak, podstawa to liczba ha :) dla niektórych magiczna liczba :P


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

W was to można mieć wsparcie że depresja murowana :( zazdrośni jesteście że chłopaczyna się odważył takie ogłoszenie umieścić czy co? od razu błędy wytykacie, może lepiej nakierować co powinien w takim ogłoszeniu umieścić a nie potępiać jak by coś złego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No ja przecież napisałem. A jakby jeszcze napisał czy na podwórku ma kostke, czy jest ogrodzony płotem z klinkieru i ma bramę na pilota no i ile jego chałupa ma m2 czy ma poddasze użytkowe jaki ma samochód to już potencjalne kandydatki miały jasny obraz sytuacji...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

ogarnijcie się z tymi ha i tyle ile ma kasy bo to jest nie ważne chyba że jakaś napisze żeby ją sponsorował

po 1 lepiej by brzmiało jak byś napisał że szukasz partnerki, a nie dziewczynę bo macie sobie w życiu być partnerami a nie kolegami

po 2 jak już piszesz takie ogłoszenie to napisz że posiadasz gospodarstwo i dobrze by było żeby dziewczyna chciała w nim pracować ale to nie jest konieczność ( po co się ograniczać bo może są dziewczyny zainteresowane mieszkaniem na wsi ale nie koniecznie chca na niej pracować bo odpowiada im praca na wsi)

po 3 napisz coś więcej o sobie jakie zainteresowania pasję cechy charakteru ( o wyglądzie nie pisze bo podobno się nie liczy ale to tylko mit )

po 4 jak ci podkreśla na czerwono słowa podczas pisania to nie na darmo więc staraj się pisać bez błędów ortograficznych o gramatycznych nie wspomnę bo czasem sam mam problemy z gramatyką ale przynajmniej się staram.

po 5 nie znam twojej historii ale proponuję wybrać się do clubu czy na juwenalia teraz czas takich imprez wystarczy dowiedzieć się gdzie jest duża szansa że kogoś poznasz

jeśli znasz 20 dziewczyn i te 20 koleżanek ma 20 koleżanek oraz te 20 dziewczyn ma 20 koleżanek to wychodzi że możesz łatwo poznać 8000 dziewczyn tylko to 3 stopnia a z 8 tys dziewczyn nie problem coś wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka93    59

odważył się kolega , a może akurat mu się ktoś trafi , zna jedna taka parę z ogłoszenia hehe , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja przecież napisałem. A jakby jeszcze napisał czy na podwórku ma kostke, czy jest ogrodzony płotem z klinkieru i ma bramę na pilota no i ile jego chałupa ma m2 czy ma poddasze użytkowe jaki ma samochód to już potencjalne kandydatki miały jasny obraz sytuacji...

 

Ile masz okien do mycia? No nie żebym była zainteresowana, ale kto wie. Dobrze wiedzieć , bo ja też kogoś szukam, ale inny przedział wiekowy.post-134063-0-85320000-1400708456.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisz kolego jeszcze co lubisz, jak spędzasz wolny czas jakie masz pasje, co chciałbyś aby dziewczyna miała czym się charakteryzowała zawęzisz krąg poszukiwań, co do imprez no dobre są ale nie oszukujmy się tam dziewczyny nie znajdziesz, to co cinek napisał to tylko sucha teoria i nie do wszystkich się tyczy, jedni mają dane to tą łatwość a inni nie, co nie oznacza ze ci z tą łatwością mają znowu coś co się kobietą podoba, a ty to możesz meć, grunt to się nie poddawać, a każdy sposób jest dobry, moze tu na forum i żonę sobie upolujesz, nie wiadomo co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-c-330    8

Witam Piękne Panie, Jestem Marcin , lat 21 , prowadzę 10ha gospodarstwo , typ produkcja mleczna. Pochodzę z Lubelskiego, ok. Lublina. Poznam dziewczynę w wieku 20-25 lat, spokojną, która da mi się porwać do mojego świata romantycznego i być jej księciem z bajki. Jestem prawdziwym dżentelmenem, lubię spokój życia na wsi, spacery, zamyślam się często, jestem człowiekiem obrotnym stałym, wiernym. Czekam na twoją wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Nie ma to jak dobry kolega z bogatym bagażem doświadczeń ;)

 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez kukielMGX
      Posiadam 60ha, Z czego okolo 27ha siejemy pszenzyta i owsa. Reszta to pastwiska i łąki. Zboza siejemy tyle- zeby starczyło slomy i na srute. Mamy 54 sztuki bydla w czym znajduja sie 12 opasow 3 krowy(zeby mleko bylo dla siebie) reszta to mamki cielaki i jałówki. Sprzet jakiego uzywamy to Kubota M110GX, Ursus 914, Zetor 5320, Ursus c330, ładowarka zettelmeyer ZL801. prasa krone, kosiarka vicona, plug kverneland ab100, talerzowka metalfacha  i rozrzutnik 6t. i tu pytanie jak powiekszyc to gospodarstwo? w co pojsc? wiecej opasow? A moze przejsc na bydlo mleczne? 
    • Przez Damian86
      Witam. Mam pytanie jakie sa osiagniecia finansowe przy obsadzie 20 krow mlecznych i 20 opasow. Jakie sa zyski? Czy jest mozliwosc osiagniecia zysku w wysokosci7 tys miesiecznie?
    • Przez kuba24051
      witam. ciotka chce wydzierżawić mi dzialkę rolną na której znajduje się jej gospodarstwo (dzialka ok 6ha i na kilku arach gosp.). jak to rozwiazac? chcialbym podpisac umowe na 10 lat i brac doplaty.
    • Przez RolPro10
      ///
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj