Zaloguj się, aby obserwować  
mtz82r96

Wymiana talerzy w rozsiewaczu nawozu dwutalerzowym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mtz82r96    4

Czy takie talerze: http://allegro.pl/ta...4007246099.html będą dobre do rozsiewacza dwutalerzowego? Muszę wymienić oba talerze i nie wiem jak te z linku będą się spisywały. Nie połamią się? Na jaką szerokość będą rozrzucały? Da się je ustawić, żeby siały równomiernie? Wszystkie otwory pasują idealnie. Jest sens montować je czy szukać czegoś innego?

post-18836-0-62337700-1400167815_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczek    1

a witam. po pierwsze jaki to rozsiewacz :)

a po 2 nie lepiej dołożyc parę groszy więcej i zakupić tależe z regulacją na skrajne i pełne rozrzucanie??? te tależe są bez regulacji a jedyną regulacje jaką przy nich bedziesz miał to regulacja na pompie. lepiej dołżyć troche więcej i mieć leprze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Możesz dać linka do talerzy o jakich mówisz? Te mają regulację na każdej łopatce - są trzy dziury na zewnątrz, ale nie wiem jak będą się sprawowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marian20
      Witam. Ostatnio w internecie odnalazłem rozsiewacz nawozu sprzedawany przez firme JAN POL jednak jest to rozsiewacz produkowany przez GRASS POL ( JAN POL ma wyłacznośc sprzedaży) . Kosztuje 4100 brutto, dwu tarczowy, ocynk skrzynia, kwasówka łopatki i tarcze, wysiew 10-24 m. Co o nim sądzicie? Czy ktoś ma moze taki sprzet? Szukałem Amazona 600 l ale wszystkie które widziałem owszem wygladały niezle ale miały wyrobiona tulejke pod mieszadłem ( na co wielu nie zwraca uwagi) czyli beda nieszczelne. Prosze o wasze zdanie na ten temat. pozdrawiam
       
      http://www.allegro.pl/item516090121_rozsie...ocynk_nowe.html to jest link do aukcji z tym rozsiewaczem.
       
      Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT!
    • Przez TomaszNowak
      Koledzy co sądzicie o rozsiewaczach firmy Dexwal ??. Mam zamiar kupić rozsiewacz w najbliższym czasie i rozważam zakup Rozsiewacza TAJFUN WIBRO firmy dexwal, albo używanego Kuhn ewentualnie Rauch. Możecie mi doradzić.
    • Przez leslaw2542
      jaka powinna byc predkosc jazdy podczas roziewania nawozu lejkiem aby wysiac żadana ilośc nawozu na 1 ha
    • Przez Michalmeer
      Witam
      I jak panowie kiedy wyruszamy w pole z nawozem ?
      Kiedy wy ruszacie i co bedziecie siać ?
      Na mróz czy czekacie az obeschnie ?
    • Przez rudy112
      Czy ktoś się orientuje ile obrotów talerze wysiewające wykonują w ciągu minuty?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj