ursontv

Tur 3 sekcyjny do władka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursontv    11

Witam chciałbym od was usłyszeć coś na temat ładowacza czołowego do t25.Chciałbym sobie kupić takiego http://allegro.pl/la...096179.html z WolMETa tylko niewiem czy pompa da rade czy będzie trzeba wymieniać na mocniejszą niewiem doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek896    10

Jeżeli pompa jest dobra to da rade nie wiem tylko czy starczy Ci oleju na 3 sekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pompą bym się nie przejmował ale chyba będzie potrzebny dodatkowy zbiornik oleju bo jeśli dobrze pamiętam to do hydrauliki w T25 wchodzi 6l oleju ( jeśli źle to poprawcie ) więc na 3 sekcje to raczej trochę bardzo mało.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Dokładnie pompy ma dobre nasz ma jeszcze fabryczną z 79 roku i turem podnoszę wszystko mam inny rozdzielacz bo fabryczne uważam że mają słabe wiadomo aby wywracac przyczepy powiększyłem zbiornik oleju a jak inni to robili było sporo było na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursontv    11

Ale co z osią czy wytrzyma i czy będzie konieczne zamątowanie wspomagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Jak nie będziesz podnosił dwóch bel sianokiszonki na raz to wytrzyma.Widzisz jaką ma maksymalną ładowność i tego się trzymaj a nic się nie stanie.Z doświadczenia wiem że jednak bez wspomagania jest ciężko.Zwłaszcza jak trzeba ładować obornik na płycie i w zasadzie kręcisz się na kilku metrach.Ale zainwestujesz tysiaczka i masz super wspomagania.Ja tak zrobiłem i teraz nie wiem co to ból rąk po całym dniu ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarek33
      Czy orientuje sie ktoś z was gdzie znajduje sie firma regenerująca rozdzielacze hydrauliczne.Wymieniłem wszystkie oringi a w dalszym ciągu przepuszcza olej miedzy sekcjami.Już zwątpiłem że uda mi sie go uszczelnić we własnym zakresie.Co byście radzili?Z góry dziękuje.
    • Przez MrMichal
      Witam mam problem z ciśnieniem mojego władka...
      Przy zimnym silniku ciśnienie jest od 1.5-3,5 około czyli chyba idealnie bo tak piszę w instrukcji obsługi że ciśnienie na obrotach nominalnych powinno mieć od 1,5 do 3,5. Czy wy się z tym zgodzicie ?
       
      Problem zaczyna się gdy ciągnik jest rozgrzany ( od 60*,70* 80* (przy 80* daje odpocząć trochę władkowi)) A wieć przy wyższej temp ciśnienie jest rzędu 0,8 (lub nawet trochę mniej i na maksymalnych obrotach z 2.Czy jest to złe ciśnienie i czy u was też przy rozgrzanym silniku takie ciśnienie występuje ?
       
      to załącznik i instrukcji obsługi

      Pozdrawiam Michał !
    • Przez massey235
      mam pytanie czy taki tur nowy ,Metal Fach .powinien sam opadac pomalu na postoju gdy jest podniesiony do góry ,
    • Przez mariusz3333
      Tak jak na obrazku mała awaria na "Polu" i szybkie połączenie przewodów węzykiem igielitowym, dobrze ze akurat miałem i pytanie, ten stalowy przewód paliwowy dokupuje się komplet czy kupuje się kawałkami?DZiwne, bo tym węzykiem paliwo płynie razem z powietrzem ?chyba nieszczelna prowizorka,lubie rosyjskie pojazdy.

    • Przez RenataCzepiela
      :unsure: :unsure: :unsure:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj