kuhn

czy warto kupic pług atlas??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuhn    0

witam mam fenda 311 (110koni) i planuje kupić pług i mam okazje zakupić atlasa 5 skibowego z zabezpieczeniami hydraulicznymi. Może wiecie jak z awaryjnością tego pługa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

nie mam tego pługa ale jak mi wiadomo ATLASy mają duże zapotrzebowanie na moc i ciężko sie nimi orze kuzyn miał 4 sprzedał i kupił 4 obroty vogel noota nowe mówi ze o połowę lżej orzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

110km, będzie miał ciężko z tym pługiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To wtedy jakbyś chciał z Unii to np. Ibis L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

O Atlasie 5 zapomnij, uniesie ci przednie koła w gore, co do obrotówki,jeśli będzie to pług z zabezpieczeniem non-stop to również będzie problem z lekkim przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

przód w góre hehe nie ma szans ze sie podniesie przodek nie wierze w to ja mam fendta i podnosiałem agregat uprawa siew co waży ponad 2 tony i sie nie podniósł a obciązników jak mam 300 kg to max i nie było problemów. Jkabym był na twoim miejscu to bym kupił obrotowy pług lemkena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuhn    0

a jakiego fenda masz?? i jaki masz do niego pług?? wiem ze lemkena dobre pługi sa ale troche ograniczony kapitał mam na wydanie wiec myslałem o zagonowym a ewentualnie o obrotówce to zalezy jaka by sie trafiła u jednego kolesia moze bym mogł kupic huarda 4 skibowego zalezy czy sprowadzi z francji za 7tys warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja polecam zdecydowanie 4 Lemkena lekkie pługi i wytrzymałe. Sąsiad ma 3ke atlasa do 80tki . Daje jej niemiłosierny wycisk .


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W życiu nie kupuj tego pługa. Co sto metrów będziesz regulował odkładnie i nigdy nie ustawisz go dobrze, poza tym strasznie ciężko się orze i naprawdę nie polecam tego pługa. Jak chcesz kupić coś porządnego to polecam pługi Vogel&Noot i Överum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuhn    0
W życiu nie kupuj tego pługa. Co sto metrów będziesz regulował odkładnie i nigdy nie ustawisz go dobrze, poza tym strasznie ciężko się orze i naprawdę nie polecam tego pługa. Jak chcesz kupić coś porządnego to polecam pługi Vogel&Noot i Överum

 

 

 

miales ta maszyne ?? a i czy Vogel&Noot iÖverum to zwykła czy obrotówke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10
przód w góre hehe nie ma szans ze sie podniesie przodek nie wierze w to ja mam fendta i podnosiałem agregat uprawa siew co waży ponad 2 tony i sie nie podniósł a obciązników jak mam 300 kg to max i nie było problemów. Jkabym był na twoim miejscu to bym kupił obrotowy pług lemkena

 

Kolega mój ma Fendta 312 (125Km) i w 4 obrotowej sobie nieradzi, siłę ma ale przodem rzuca, po prostu jest za lekki. A że ty podnosisz agregat co waży ponad 2tony to bajka dla małolatów. Co innego Fendt z serii 600 tym to można poszaleć z udźwigiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuhn    0

a z ktorego roku ma tego fenda noo ten co ja mam to wazy ok 7 ton tylko ze starszy uz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak XLS to za duży to jego traktora... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

TURBINA

Kolega mój ma Fendta 312 (125Km) i w 4 obrotowej sobie nieradzi, siłę ma ale przodem rzuca, po prostu jest za lekki. A że ty podnosisz agregat co waży ponad 2tony to bajka dla małolatów. Co innego Fendt z serii 600 tym to można poszaleć z udźwigiem.

 

 

Ja mam własnie serie 600 i to nie bajka bo bez problemów podniósł i sie nie podnosił się.Bajkopiosarzem nie jestem a po co miałbym kłamać pozdrawiam. ja mysle ze obrotówke braći koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuhn    0

a jak sie oze tym PHX czy ciagnik ma ciezko i jak szukalem w necie to ylko półzawieszane znalazlem a w gre wchodzi tylko zawieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj