Polecane posty

DodoRolnik    0

Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygibas    3
Napisano (edytowany)

Napisz kiedy trzeszczy, przy skręcie, przy poruszaniu czy w innych sytuacjach, bo przyczyn może być ogrom. Co do oleju to kiedyś dokopałem się do informacji ze 80W/90 gl5 lub 10w30gl-4 STOU. Ten drugi prawdopodobnie wtedy gdy masz blokadę przedniego mostu. Ja w 8400 mam most Sige, bo może być jeszcze carraro, to wchodzi 8 litrów do mostu i 1-1.5. do zwolnicy.

Edytowano przez wygibas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Przedni most i zwolnice: olej typu LS 80W-90, 8 litrów do przedniego mostu, we zwolnice po 0,8l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bocian6230
      Posiada ktoś taki kombajn z silnikiem Deutza chłodzonym powietrzem? Jak się spisuje? Warty polecenia? 
    • Przez Morweusz
      Witam mam problem z ciągnikem Renaut 68.14. Problem polega na tym że na biegach normalnych pracuje chodzi a przerzucę na biegi polowe i zaczyna sie szum ocieranie o coś z  tyłu. Najgorzej jest na biegu wstecznym szum ocieranie strasznie głośno. Spuściłem olej ze skrzyni i czysto szlamu nic nie ma. Sprawdziłem czy łożysko może się rozleciało nic nadal czysto. Co może mu dolegać. Stało sie to przy kraglowaniu na polu. 

      Poszukuje instrukcji obsługi ciągnika. 
       
      Może ktoś ma i pomoże
    • Przez Chłystek
      Witam. Czy ktos z użytkowników nowej Valtry próbował skonfigurować telefon z wyswietlaczem w traktorze i czy wgl sie da cos takiego zrobic?
    • Przez KOSTEK12
      Panowie mam prośbę,  potrzebuję fotki zamknięcia tylnej szyby w Valmecie serii 6000 chodzi o zrobienie fotki od środka.Dziękuję
    • Przez Prezesszef
      Witam.  Mam problem z tylnym mostem w Fergusonie 4270. Przy ruszaniu słychać strzał/chrupnięcie w tylnym moście, tak jakby na moment zblokowało się koło. Spotkał się ktoś z tym? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj