Zaloguj się, aby obserwować  
Darik4

Przeciek pompy wtryskowej w MTZ.

Polecane posty

Darik4    0

Witam Mam poważny problem:

Posiadam Mtz 82 i od roku walczę z przeciekiem spod pompy wtryskowej tzn: cieknie od spodu, podejrzewam że tym kanałkiem przelotowym od centralnego smarowania pompy wtryskowej. Zmieniłem pokrywę przednią (tą cienką blachę co jest miedzy blokiem a pokrywą z przodu), założyłem grube, oryginalne uszczelki i nic to nie pomogło, nadal przecieka ponad 0,5l przy ciężkiej pracy na dzień. Stosowałem różne kleje uszczelniające, silikony, pasty i nic nie uszczelnia. Sądzę, że po prostu olej nie nadąży przepływać tym kanałkiem. Proszę o solidną pomoc, może u kogoś z Was wystąpił podobny problem... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ciśnienie raczej nie. Max trzy bary aż takiej siły nie maja. Wymyj wszystko dokładnie i szukaj. Możliwe że jest jakieś pęknięcie lub ucieka z całkiem innego miejsca.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macin2    0

Ciśnienie raczej nie. Max trzy bary aż takiej siły nie maja. Wymyj wszystko dokładnie i szukaj. Możliwe że jest jakieś pęknięcie lub ucieka z całkiem innego miejsca.

 

 

Koledzy ja natomiast mam problem z przeciekiem paliwa od strony dekielka regulatora obrotów,cieknie mi z któregoś kołka zakrecanego na duzy wkrętak płaski,pytanie czy jakbym dokrecil i to nie nie pomogło mogę odkrecic te kołki i dac jakies uszczelnienie np klej do gwintów bez zadnych konsekwencji(nic mi nie wystrzeli przez otwór)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macin2    0

Wymień uszczelnienie na nowe to pomoże.

 

A czy tam idzie oring czy pierscien miedziany?wykręcałeś te wkręty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nie wykręcałem. Ale w katalogu jest coś tylko nie ma napisane co. Musisz odkręcić.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj