Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darik4

Przeciek pompy wtryskowej w MTZ.

Polecane posty

Darik4    0

Witam Mam poważny problem:

Posiadam Mtz 82 i od roku walczę z przeciekiem spod pompy wtryskowej tzn: cieknie od spodu, podejrzewam że tym kanałkiem przelotowym od centralnego smarowania pompy wtryskowej. Zmieniłem pokrywę przednią (tą cienką blachę co jest miedzy blokiem a pokrywą z przodu), założyłem grube, oryginalne uszczelki i nic to nie pomogło, nadal przecieka ponad 0,5l przy ciężkiej pracy na dzień. Stosowałem różne kleje uszczelniające, silikony, pasty i nic nie uszczelnia. Sądzę, że po prostu olej nie nadąży przepływać tym kanałkiem. Proszę o solidną pomoc, może u kogoś z Was wystąpił podobny problem... Pozdrawiam.

seweryn20    587

Ciśnienie raczej nie. Max trzy bary aż takiej siły nie maja. Wymyj wszystko dokładnie i szukaj. Możliwe że jest jakieś pęknięcie lub ucieka z całkiem innego miejsca.

Macin2    0

Ciśnienie raczej nie. Max trzy bary aż takiej siły nie maja. Wymyj wszystko dokładnie i szukaj. Możliwe że jest jakieś pęknięcie lub ucieka z całkiem innego miejsca.

Koledzy ja natomiast mam problem z przeciekiem paliwa od strony dekielka regulatora obrotów,cieknie mi z któregoś kołka zakrecanego na duzy wkrętak płaski,pytanie czy jakbym dokrecil i to nie nie pomogło mogę odkrecic te kołki i dac jakies uszczelnienie np klej do gwintów bez zadnych konsekwencji(nic mi nie wystrzeli przez otwór)?

Wiadomość z agroFakt.pl

Macin2    0

Wymień uszczelnienie na nowe to pomoże.

A czy tam idzie oring czy pierscien miedziany?wykręcałeś te wkręty?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez zbyszek64
      Siemka! Mam problem, a mianowicie czy pompa wtryskowa w kombajnie fahr m900 jest smarowana olejem, i w którym miejscu znajduje się spust oleju? pzdr.
    • Przez Erdienc3603p
      Witam.Czy jak podkręce na pompie paliwowej zetora 6245 to osiągnę taka moc jak 7245 czy muszę wymieniać tuleje i tłoki ?I czy wogule taki zabieg ma sens przybędzie mocy jak go podkręcę ?
    • Przez zf11441
      Panowie i panie tak jak napisałem w temacie w jaki sposób bądź czym można zwiększyć wydajność pompy spv 22/23 ?