Skocz do zawartości
ziken

Części do new holand M122 claryson

Polecane posty

ziken    0

Witam. Mam problem ze znalezieniem części do silnika ford 2701 C. Jakieś propozycje?

Wiadomość z agroFakt.pl

ziken    0

Jest cztery cylindrowy numer a numer jaki znalazłem to ford 2701 C

pumpitup3    0

To znalazłeś typ silnika ale mi wychodzi po programie że cała seria miała tą samą uszczelkę wysłałem Ci link to strony z uszczelką i numery katalogowe :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tvt
      Ja dzis mialem przyjemnosc zasiadac za sterami tego cacka
      Toma prawie 4 m bez chedera szerokosci ledwo co sie zmiescilem na drodze nim
      Jak cos wiecie na jego temat to piszcie
    • Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez Maniek24240
      Witam, chciał bym ulepszyć moją prasę o aparat do siatki, tylko mam duży problem ze znalezieniem tego urządzenia.
      ​Zna ktoś z was namiary na jakąś firmę która zajmuje się aparatami i jaki może być koszt takiego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc.