Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Przekeeeek
      Planuję zakup wozu paszowego z jednym pionowym ślimakiem. pojemność 10-12 m3 i przekładnią 2-biegową. Jakaś ładna używka, lub nowy (najprawdopodobniej euromilk/ alima). Mam pytanko jaki ciągnik lepiej by do takiego wozu pasował: U c-385, czy zetor 7211?  (sianokiszonkę robię w belach prasą stałokomorową z nożami). Czy c-385 da radę mieszać na zającu?  a może 7211 też dałby radę. Ogólnie którym pracowałoby się wygodniej? w ursusie widoczność do tyłu nie powala i trochę się martwię, że nic nie będzie widać podczas zadawania paszy...
    • Przez mausik1234
      Witam, chce zakupić ciągnik do pługa,kalkulywatora 2,2 i ciągnięcia przyczep. Do lżejszych prac mam 30stke, myślałem nad 360 bądz MF 255. Z tego co wiem to MF nie jest zbyt dobry do pługa a ja szukam takiego polnego tyrana bardziej. 8ha+dzierżawy.  Chciałbym usłyszeć opinie posiadaczy 60 bądz 3p lub MF255. Chyba że do 25 tyś polecicice coś godnego, no ewentualnie mogę się zamknąc w 30tys
      Znalazłem coś takiego też 

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c360-4x4-CID757-IDuod5f.html#1e6551e6db 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-c360-4x4-CID757-IDtXiYh.html#1e6551e6db

Miał ktoś doczynienia z 4X4 360?? 
    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukasz2207
      John deere 1065 brak mocy nierowna praca silnika dobrze wkreca sie na obroty ale przy tym nawet dymka nie puści. Sprawdzona pompa wtryskowa, nowa pompka zasilajaca,zbiorniczek odpowiedzialny za przelew sprawny, elektryczna pompka dziala, przewody drozne sprawdzone ,filter paliwa nowy, powietrza czyste, zbiornik wyczyszczony a ciagle dostaje mało paliwa 
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.