d0minik

gdzie najszybciej sprzedać

Polecane posty

d0minik    1

Witam mam pytanie gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży maszyn rolniczych, mam kilka na sprzedaż od 2 miesięcy są na tablicy czy tam olx teraz i głucha cisza znacie jakieś skuteczniejsze metody sprzedaży ? gdzie się ogłosić, co do ceny to jest bardzo dobra nie zawyżona a nawet do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Napisano (edytowany)

Zobacz statystyki - ile osób oglądało Twoje maszyny a ile brało nr telefonu - jak 500 osób oglądało a nikt nie zadzwonił to coś nie tak z ceną :)

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może sprzedajesz stare graty po wysokiej cenie ???? ja wystawiłem pług obrotowy 3 skiby i do tego zgrabiarkę do siana jednego dnia to po 3 dniach zgrabiarka poszła a pług po pięciu :P a co telefonów było... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoziolekCS    2

może spróbuj ogłoszenie dać w w gazecie:P Jak ja sprzedawałem prasę to 1 dnia jak wyszła gazeta z 10 telefonów było a po trzech dniach była już sprzedana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Albo machnąłeś się z jakąś cyfrą w numerze tel i dzwonią do kogoś innego :) Znasz takie powiedzenie "jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" - na AF był gość co chyba ze 2 lata sprzedawał felgi do zetora i nie mógł sprzedać. Co chwila zaśmiecał temat "Z cyklu znalezione na allegro" swoim linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Mnie się podoba na Tablicy sprzedałem sporo maszyn no jak chcesz naprawdę szybko sprzedać musisz pooglądać inne ogłoszenia podobnych maszyn i podac rozsądną cenę bo goście przyjechali nawet z daleka tylko np mój pług miał wygląd i cenę z tych niższych tak samo zboża jak jest kilka ogłoszeń w twym rejonie po 700 zł a ty podasz 650 to będziesz miał większe zainteresowanie proste bo jak ja coś bym kupował też tak kalkuluje ,Jeszcze dosłownie kilkanaście dni temu dowiedziałem się że jest prosta metoda w lokalnej powiatowej gazecie wysłać ogłoszenie esemesem z 2 zł z groszami zrobiłem dwoje zadzwoniło tylko już zboże miałem sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

No faktycznie ceny nie są jakieś horendalne. Maszyny całkiem przyzwoite, po prostu trzeba czekać na kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządne zdjęcia. Mnie osobiście odstraszają zdjęcia maszyn stojących w pokrzywach.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakim cudem ja tego rozsiewacza nie zauważyłem jak kupowałem swój, 2000zł zapłaciłem za identyczny, muszę okulary zacząć nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
Napisano (edytowany)

Przy kultywatorze i agregacie podaj szerokość roboczą , pierwsze dwa sprzęty odmaluj . Co by nie mówić ludzie kupują oczami . Powodzenia .

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    154

Koledzy mają racje - jak jest maszyna w dobrym stanie i w odpowiedniej cenie to ludzie nawet z daleka mogą po sprzęt przyjechać.

Wiem z własnego doświadczenia - do mnie po obsypnik/opielacz do buraków gościu przyjechał z woj. Lubelskiego (ja jestem ze śląska).Tak samo było z opryskiwaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Aby sprzedać to tylko cena rossądsna i zdjęcia dajesz porządne jak widzę maszynę gdziesz w pokrzywach bo właścicielowi nie chcę się ustawić to trudniej sprzedać proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaarcin    0

Widziałem ostatnio nowy portal www.truckpoland.com. Przejrzysty, łatwy w obsłudze i skierowany także na rynek międzynarodowy. Warto tam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hodowca98
      Witam serdecznie, :rolleyes:
      ostatnio zainteresowałem się uprawą ogórków gruntowych.
      Mam do was kilka pytań w związku z tym:
       
      1. ile potrzeba ziemi, żeby zacząć na tym zarabiać? (mam 3 ha)
       
      2. jakie podstawowe maszyny są do tego potrzebne? (mam: t25, przyczepę, pług, brony, kultywator)
       
      3. ile kosztują nasiona w przeliczeniu na 1 ha?
       
      4. ile można zebrać ton z 1 ha?
       
      5. czy to prawda, że wystarczy przygotować ziemię i tylko potem pryskać?
       
      6. czy to jakoś trzeba rejestrować itp. ?
       
      7. no i najważniejsze gdzie to sprzedać bo nie mam zielonego pojęcia, dodam że 20 km od mojej wsi jest hurtownia warzyw i owoców morze jakoś tam?
       
      Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODP. :D
    • Przez mati92
      Witam , w tym roku zasadziłem dosyć duży areał ziemi bobem z związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie znacie jakieś inne miejsca sprzedaży płodów rolnych oprócz targowisk . Czy znacie jakieś firmy , sklepy , które skupują to warzywo albo ktoś na forum prywatnie . Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ten biznes od strony sprzedaży , za wszystkie mądre rady dziękuje . Jestem z okolic Słomnik
    • Przez Zetix
      Cześć.. Ostatnio przechodzą nas z ojcem różne myśli , aby sprzedać naszego starego Bizona Z050 i kupić jakiegoś Deutza albo coś z mniejszym hederem za ok 50tyś..
      Tylko musicie mi doradzić .
      Mój Bizon jest z '72r więc już stary , ale wszystko w nim jest wymienione - dosłownie wszystko .. jedynym problemem jest Silnik oraz Heder (lekko go rdza już je , ale w tym roku odcięliśmy stare zgnite kawałki i pospawaliśmy nową blachę) Co do Silnika .. Jest to silnik z Bizona Rekorda Oczywiście z Turbo.. tylko te Turbo nie działa , jest zajechane więc nic nie pompuje i trochę oleju bierze .. ale ze sprawnością silnika jest oke , nie ma żadnych dziwnych objawów typu że jak się nagrzeje traci moc .. No jeszcze jest mankament z cieknącymi siłownikami i trochę już nie tak podnosi ale to wszystko da się przecież zrobić ... no i brak kabiny - a tato chce z kabiną maszynkę . Oczywiście kombajn jest odnowiony , pomalowany na czerwono wszystko co było do roboty z blacharki zostało naprawione
       
      Z tego co na tą chwile jest do roboty
      -Wymiany turbiny = to już planowaliśmy zrobić kiedyś - wymiana turbo 1200zł + robocizna
      -Hydraulika ( cieknące siłowniki) = To zrobimy , po żniwach chcieliśmy zawieźć wszystkie siłowniki do uszczelnienia do takiej firmy u nas
      -Brak kabiny
      -no i może jak te siłowniki nie pomogą w podnoszeniu itp to wymienić pompę ,czy tam rozdzielacze
       
      No i nasz areał wynosi 10ha .. Jak na 10ha trochę sobie pozwalamy z maszynami które są i tak za duże na taki obszar .
       
      Czy lepiej zrobić to co trzeba , kupić tą kabinę i zostawić Bizonka ? Co myślicie ... Załączam zdjęcia !! Tam jak stoją dwa bizony to są moje , a mówimy tutaj o bardziej ognistym czerwonym Bizonie Z050 bez sieczkarni
       
       

       

       

       

       

       

    • Przez vincenty4
      Witam wszystkich
      Mam na sprzedaż działkę 5 ha o statusie budowlanym w okolicach Wrocławia. Gdzie waszym zdaniem warto wystawiać ogłoszenia sprzedaży takiej działki? Czy warto bawić się w OLX/Otodom etc? Myślałem nad billboardem przy autostradzie, albo bezpośrednich mailach do różnych firm. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jakie kroki mogę podjąć, aby skutecznie się rozreklamować?
      Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj