aster453

Przetarty bak w ZO56

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aster453    26

Mam takie małe pytanie otóż jestem laikiem i kupuję kombajn byłem na oględzinach z gościem który stwierdził że kombajn jest oki tylko na przetarty bak bodajże w połowie tzn że można nim jechać bo paliwo się wleje etc ale....

Czy zrobienie takiego baku (polutowanie tak jak to zrobiłem c360) wystarczy ? Czy będzie konieczna wymiana baku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Można lutować lub spawać (jak ktoś nie ma głowy to niech się za to nie zabiera).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

ja bym wolal pospawac mialem tak w rekordzie tylko ze u mnie pod szyjka wlewu puszczalo i nie moglem lac do pelna kolega ktory juz spawal nie jeden bak powiedzial zebym sposcil cale paliwo i bez nalewania wody go pospawal i trzymalo az do sprzedazy.

 

Ale w zo-56 jak w polowie to ciekawe czy ci nie przegnil bo sasiad w tamtym roku sciagnol swoj bak bo tez mu cekl i okazalo sie ze bak mu pognil i nakladal late na pol zbiornika od dolu i tez ktos mu spawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

ja tam wstawiam banke 40l kolo filtra powietrza i tez dobrze ;) a spawac bak trzeba dokladnie wylac paliwo,wybuchl bak z ropa u nas we wsi jak spawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

a co z pcc (podatkiem od czynności czywilno prawnych) czy powinien zapłacić jak to jest z tym podatkiem od starego kombajnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

PCC płaci się przy wartości przedmiotu większej niż 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ale przecież z umową kupna-sprzedaży nigdzie nie będzie chodził, więc nie wiem czy ta opłata jest obowiązkowa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W świetle prawa obowiązkowa jest, a czy to zgłosi do US to już jego sprawa. Np. US ściga ludzi za zakupy na portalach aukcyjnych i to nawet 5 lat wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

OK. nie wiedziałem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

A czy może znacie oznaczenie żarówki do koguta chodzi o stary typ 24 coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Normalna H3 24v 70w, nie ten temat na takie pytania, jest stosowny w przypietych.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

oki dzięki zgodzę się z Tobą ale to mój temat od początku i po co mam dla kolejnych trzech wątków otwierać nowy dostane bana i po co mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nie musisz zakladac nowego, napisalem ci wyraznie ze mozesz zapytac w temacie stosownym. Jest o elektryce w bizonie. Za zapytanie w temacie juz istniejacym nikt cie nie skarci.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Darek914
      Witam mieliście co takiego w bizonie.Jak kosisz pod wzniesienie obroty stoją na silniku 2000- 2100tak jak po wino a jak jedziesz ze wzniesienia to warjują na 2800.Tak samo robi sie jak wjedziesz w zboże to jest ok a jak wyjeżdzasz to znowu wskakują do maxa prawie.co to morze być pompa,czy cos innego?
    • Przez ursusikc330m
      Mam pytanie do użytkowników Z056,czy u was szybko nagrzewa się górny pas jezdny.Bo w moim chwile pochodzi i już jest ciepły,czy może to być wina łożysk w przystawce pasowej?
    • Przez ursusikc330m
      Ile czasu zajmuje wymontowanie kosza sitowego i czy trzeba odkręcać tylną oś i obudowę wytrząsaczy?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj