Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
farmers99

Zakup nowej przyczepy ;-)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ile ta z Metal- Techu kosztuje?

brzozak2    236
Słuchaj mam taką jedną i myślę, że jak ruszą następne fundusze to jeszcze złoże na 2 takie same. A Autosankę 6t i 4 t sprzedam.

obawiam sie ze sarmatki nie bedziesz mogl zglosic :P

Wiadomość z agroFakt.pl

farmers99    1

do bel przyczepe mam i do zboża,do takiej bym zrobił przystawki i by było do kuksy i czasami do czego innego :P

brzozak2    236
a to niby dlaczego????

heh no wlasnie nie wiem jak sie to fachowo nazywa, ale sprzet musi miec jakies przedstawicielstwo (czy cos takiego) w UE, a sarmat takowego nie ma.

wlodiw    2

kolego Brzozak, wygląda to tak: wypełniasz agencyjne formularze, bierzesz od faceta ofertę handlową, mam nadzieje,że taką może wystawić, ale myślę że skoro ma działalność i tym handluje to wystawi ci coś takiego spokojnie no i do agencji :P i czekać jak ruszy jakiś fundusz......

zorzyk2    50
heh no wlasnie nie wiem jak sie to fachowo nazywa, ale sprzet musi miec jakies przedstawicielstwo (czy cos takiego) w UE, a sarmat takowego nie ma.

Ślązak jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę HTZ czyli producenta tych przyczep. HTZ sprzedaje na wielu rynkach Europy.

brzozak2    236

tak slazak jest takim przedstawicielem jak z koziej d... trabka, nie wiem czy oni wogole na cokolwiek moga fakture wystawic, banda nieslownych nieudacznikow :angry: :angry:

szczerze to nie widzialem, zeby oni jakis sprzet sprzedali, a po ubieglorocznych rozmowach z nimi to wcale sie nie dziwie.

znajomy w biurze sie pytal czy moze skladac na sarmatke i powiedzieli, ze nie - tyczylo sie to dogrywki SPO

piootr    3

Ślązak wcale nie sprzedaje Sarmatek ja zadzwoniłem to powiedział mi gość że nia mają bo za drogo wychodzą i żebym sobie z PRONARA kupił :P

zorzyk2    50
Ślązak wcale nie sprzedaje Sarmatek ja zadzwoniłem to powiedział mi gość że nia mają bo za drogo wychodzą i żebym sobie z PRONARA kupił :P

Chylę czoło, informacje wziąłem z ich strony.

brzozak2    236

wiec dlaczego sa na jego stronie?

gada, ze wychodza za drogo bo nie wie jak je przywiezc z glebokiej Rosji :P .

mi oferowal po 24 tys. zl netto te 6 tonowe, tandem 14t - 40 tys. netto, przy czym mysle, ze konkretna prowizje naliczyl i zarobilby dobrze, tylko cos mu nie wychodzi i chyba sobie dal spokoj, tylko dlaczego ludzi w blad wprowadza.

zorzyk2    50
wiec dlaczego sa na jego stronie?

gada, ze wychodza za drogo bo nie wie jak je przywiezc z glebokiej Rosji :P .

mi oferowal po 24 tys. zl netto te 6 tonowe, tandem 14t - 40 tys. netto, przy czym mysle, ze konkretna prowizje naliczyl i zarobilby dobrze, tylko cos mu nie wychodzi i chyba sobie dal spokoj, tylko dlaczego ludzi w blad wprowadza.

HTZ to jest ХТЗ czyli Kirowiec, Charków, Ukraina, nie Rosja.

zorzyk2    50
460000, Russia. Orenburg, Leninskaya street, 19

Przeglądałem stronę HTZ i rzeczywiście nic tam nie znalazłem o tych przyczepach ale jako przedstawiciel na Polskę figuruje Ślązak. Widac sprzedają je pod swoja marką. Aż zza Uralu trzeba je sprowadzać, co tam 3tys km.

brzozak2    236
ale jako przedstawiciel na Polskę figuruje Ślązak. Widac sprzedają je pod swoja marką. Aż zza Uralu trzeba je sprowadzać, co tam 3tys km.

moge prosic o linka z tym przedstawicielem?

odleglosc w rosji to nie problem, nie ma roznicy 1000 czy 3000 km, na wagon i heyah :P

wlodiw    2

Słuchajcie dojdźmy skąd ten sarmat w końcu jest bo ja tu znowu znalazłem, że Ukraina :P

Jeśli to jest w Charkowie, to już jest dobrze bo mam transport z tamtych stron za niewielkie pieniądze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować