Zaloguj się, aby obserwować  
farmers99

Zakup nowej przyczepy ;-)

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ile ta z Metal- Techu kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Słuchaj mam taką jedną i myślę, że jak ruszą następne fundusze to jeszcze złoże na 2 takie same. A Autosankę 6t i 4 t sprzedam.

obawiam sie ze sarmatki nie bedziesz mogl zglosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

do bel przyczepe mam i do zboża,do takiej bym zrobił przystawki i by było do kuksy i czasami do czego innego :P


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a to niby dlaczego????

heh no wlasnie nie wiem jak sie to fachowo nazywa, ale sprzet musi miec jakies przedstawicielstwo (czy cos takiego) w UE, a sarmat takowego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

kolego Brzozak, wygląda to tak: wypełniasz agencyjne formularze, bierzesz od faceta ofertę handlową, mam nadzieje,że taką może wystawić, ale myślę że skoro ma działalność i tym handluje to wystawi ci coś takiego spokojnie no i do agencji :P i czekać jak ruszy jakiś fundusz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
heh no wlasnie nie wiem jak sie to fachowo nazywa, ale sprzet musi miec jakies przedstawicielstwo (czy cos takiego) w UE, a sarmat takowego nie ma.

Ślązak jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę HTZ czyli producenta tych przyczep. HTZ sprzedaje na wielu rynkach Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tak slazak jest takim przedstawicielem jak z koziej d... trabka, nie wiem czy oni wogole na cokolwiek moga fakture wystawic, banda nieslownych nieudacznikow :angry: :angry:

szczerze to nie widzialem, zeby oni jakis sprzet sprzedali, a po ubieglorocznych rozmowach z nimi to wcale sie nie dziwie.

 

znajomy w biurze sie pytal czy moze skladac na sarmatke i powiedzieli, ze nie - tyczylo sie to dogrywki SPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Ślązak wcale nie sprzedaje Sarmatek ja zadzwoniłem to powiedział mi gość że nia mają bo za drogo wychodzą i żebym sobie z PRONARA kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Ślązak wcale nie sprzedaje Sarmatek ja zadzwoniłem to powiedział mi gość że nia mają bo za drogo wychodzą i żebym sobie z PRONARA kupił :P

Chylę czoło, informacje wziąłem z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ślązak wcale nie sprzedaje Sarmatek ja zadzwoniłem to powiedział mi gość że nia mają bo za drogo wychodzą i żebym sobie z PRONARA kupił :P

wiec dlaczego sa na jego stronie?

gada, ze wychodza za drogo bo nie wie jak je przywiezc z glebokiej Rosji :P .

mi oferowal po 24 tys. zl netto te 6 tonowe, tandem 14t - 40 tys. netto, przy czym mysle, ze konkretna prowizje naliczyl i zarobilby dobrze, tylko cos mu nie wychodzi i chyba sobie dal spokoj, tylko dlaczego ludzi w blad wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
wiec dlaczego sa na jego stronie?

gada, ze wychodza za drogo bo nie wie jak je przywiezc z glebokiej Rosji :P .

mi oferowal po 24 tys. zl netto te 6 tonowe, tandem 14t - 40 tys. netto, przy czym mysle, ze konkretna prowizje naliczyl i zarobilby dobrze, tylko cos mu nie wychodzi i chyba sobie dal spokoj, tylko dlaczego ludzi w blad wprowadza.

HTZ to jest ХТЗ czyli Kirowiec, Charków, Ukraina, nie Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
460000, Russia. Orenburg, Leninskaya street, 19

Przeglądałem stronę HTZ i rzeczywiście nic tam nie znalazłem o tych przyczepach ale jako przedstawiciel na Polskę figuruje Ślązak. Widac sprzedają je pod swoja marką. Aż zza Uralu trzeba je sprowadzać, co tam 3tys km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
ale jako przedstawiciel na Polskę figuruje Ślązak. Widac sprzedają je pod swoja marką. Aż zza Uralu trzeba je sprowadzać, co tam 3tys km.

moge prosic o linka z tym przedstawicielem?

odleglosc w rosji to nie problem, nie ma roznicy 1000 czy 3000 km, na wagon i heyah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Słuchajcie dojdźmy skąd ten sarmat w końcu jest bo ja tu znowu znalazłem, że Ukraina :P

Jeśli to jest w Charkowie, to już jest dobrze bo mam transport z tamtych stron za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj