Zaloguj się, aby obserwować  
farmers99

Zakup nowej przyczepy ;-)

Polecane posty

farmers99    1

jaką przyczepe wybrac nową za 20tys. czy zakupiona z drugiej ręki,oczywiscie chodzii o wywrotke.Mam zakupiona przyczepe wywrotkę z drugiej ręki i sprawuje sie bdb,nie mam żadnych zastrzeżeń.Oczywiście w grę wchodzi także cena,moim zdaniem lepiej jest kupic przyczepe z drugiej ręki.

waszym zdaniem :P


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Dużą chcesz tą przyczepe kupić? podaj konkrety ile ton i itp..


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

powiem szczerze ze to zależy jak dla mnie. a konkretnie od gotówki jaka posiadam jeśli mam pieniądze na nowa to biorę nowa a jeśli mi nie starcza to jakoś używana w w majre dobrym stanie. a jaka ladownosc ma miec przyczepka ? rozumiem ze do 20 tys chcesz na nia przeznaczyć.

Edytowano przez marcin974
literówki

16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

mam dwie 4,5t ale tylko do jednej mam przystawki chce kupić gdzies ok 10t do wożenia kuku


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

za 20tyś z metaltechu nie kupi Robertbara kupił 10 czy 12t za 50tyś jedna ale ciekawe ile tera kosztują ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nowej przyczepy o ładowności 10ton za 20tys nie kupisz... :P

 

Zostaje Ci tylko kupno przyczepy używanej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
do czego będziesz tej przyczepki używać

do kukurydzy?

Pisał już prędzej, że do kukurydzy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta HL z otomoto jest w dobrym stanie, nawet niezła.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nawet bez przystawek też dużo napakuje kuku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

no własnie tak chciałem zrobić,kópić przyczepę i zrobić do niej przystawki.

W rozżótnikó do wożenia kóksy mamprzystawki zrobione przez siebie samego.

pozdro :P


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

kolego moim zdaniem Sarmat to dobry wybór, przede wszystkim jest bardzo mocna konstrukcyjnie, wożę nią zboże, buraki na pryzmy, jest wyższa od Pronarek i lepiej z niej się kipruje i usypuje pryzmy. Zresztą u sąsiada w Pronarce 6t po 2 letnim użytkowaniu rozlazło się już dwie opony........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Słuchaj mam taką jedną i myślę, że jak ruszą następne fundusze to jeszcze złoże na 2 takie same. A Autosankę 6t i 4 t sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ja proponuje przyczepy METALTECH poniewaz posiadam taka i jestem z niej zadowolony

 

Ja też się z tobą zgadzam, są to bardzo dobre przyczepy, tylko jest jeden problem, on ma na tą przyczepę przeznaczone 20tys, a taka przyczepa kosztuje dużo więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj