Zaloguj się, aby obserwować  
marius21

jaki agregat uprawowy

Polecane posty

marius21    0

mam pytanie czy moj deutz poradzi sobie z agregatem agregatem 4.20 rozkladanym chydraulicznie z 3 walkami i posiadajacym 42 zeby?? moc ciagnika to ok 100KM plus minus 5 KM. ziemie klasa 4,5,6. prose o pomoc bo chce taki kupic a nie wiem czy pociagnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

Na słabych ziemiach to pociągnie bez problemu, ale już na średniej glebie może być problem z utrzymaniem prawidłowej prędkości, ale jeśli takiej "cięższej" gleby masz nawet ok. 30% to kupuj 4,2 bo ci się to paliwo co więcej spalisz na tej glebie, zwróci ci się na tej lżejszej. U mnie latają ursusy 1014 z 3,7 na dośc ciężkiej glebie, więc myślę że na twoich glebach pójdzie w 4,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

100km i ten agregat będzie miał lekko i jeszcze na słabej ziemi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

4,2m powinien bez problemu chodzić z ciągnikiem 100 km.

 

PS:Mój wójek ciągnie taki agregat New Hollandem TD95D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

Witam ja troszke powiększe agregat.. gdyż szukam agregatu okolo 6 m uprawowego ZAWIESZANEGO do ciągnika o mocy 170 km(najlepiej zeby nie miał sprzodu wałków lecz włukę) może być nowy lub używany..., najlepiej na prostych zębach spręzynowcyh i podwójnymi wałkami na koncu. Moze potraficie mi coś doradzić(agregaty z uni tych rozmiarów moim zdaniem nie sa zbyt obiecujące a pozatym jeden znajomy posiada maxa 6m i po sezonie wysiadły łożyska...), a co do agregatu 4,20 i ciągnika 100 km poradzi sobie bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Nie mogłem znaleść odpowiedniego tematu więc podłącze się tutaj .... :D

 

Mam problem chce kupic do Zetora agregat uprawowy Uni, a dokładnie model Kombi 4,2 i tu do Was pytanie co sądzicie o tym agregacie warto w go zainwestować czy raczej nie??

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek3764    0

zetor posłuchaj ja mam raua 4,4 metra i dobre ziemie i mam zetora8145 daje sobie rade ale w ubiegłym roku kupiłem zestaw amazone 3 m brona wahadłowa REV +SIEWNIK D7SUPER S i ma lżej w robocie a i robota szybciejsza i lepiej zasiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

A wiec tak odpowiadam pokolei:

 

1. tommy66692 uprawowo-siewny juz mam, potrzebuje taki do uprawy pod np. kukurydz

 

2. maniek1480 ale mi chodzi o ten agregat do Forterki 11441 więc mysle ze powinna w nim isc to tylko 4,2 metra jak na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

W agregacie musi być prędkośc więc niw warto przesadzać z szerokością 4,2m więcej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

szybciej pójdzie robota niz wiekszym, wieksza predkosc mniejsze obciazenia a co za tym idzie mniejsze zuzycie paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Unii Gudziądz nie bierz, skoro ten jest dory i w takiej małej cenie. Od Kombi chyba raczej niczym się nie różni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Ten agregat z Agro-Maszu mi sie i ojcu spodobał. Wygład to samo co Uni Kombi a cena o wiele niższa. ciekawie czy na zbiciu ceny nie ucierpiala jakość wyrobu tego agregatu. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj