Zaloguj się, aby obserwować  
Tomaszeek

siewnik poznaniak 6 ROL-MASZ

Polecane posty

Tomaszeek    3

Witam czy był by ktoś na tyle miły i dał zdjecia/link zbóż sianych/wschodzacych ww siewnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Ja mam takiego z 97 roku,skrzynia olejowa,niebieski,Teraz już zboze podrosło niewiem czy warto zdj robic.A do czego je potrzebujesz?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszeek    3
Napisano (edytowany)

chcialem zobaczyc jak sieje no w sumie najlepiej bylo by wschodzace myslalem moze ze na tyle osob co tutaj dodaje zdjecia to ktos ma dodane w swojej galeri zdjecie ze wschodów. a co mozesz mi powiedziec o tym siewniku kupil bys go ponownie gdybys mial taki wybor? czy jest w nim ten mankament z lejkami co w starych poznaniakach co sie bodajrze chabry zapychały?

Edytowano przez Tomaszeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Powiem tak Kasta do sypania zboz mało wygodna,ostre kanty(worki sie dziurawią),Z tym ustawieniem ilosci siewu w tej skrzyni olejowej tez ciezko ustawic,moze mam co rusz inną grubosc ziarna ale mi tak roznie ten wysiew wychodzi :P .Z zapychaniem,zdarzy sie aczkolwiek to chyba norma w takich siewnikach ;) Mam go jak pisałem u góry od 97 roku i nic w nim nie naprawiałem,a to chyba najważniejsze B)

A wiemy ze Polski sprzet zawsze miał jakieś niedociągnięcia,lecz co Krajowe to krajowe :P

Ogólnie siewnik polecam,gdyby to miał byc siewnik z redlicami stópkowymi to wybrał bym go jeszcze raz ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj