Zaloguj się, aby obserwować  
kacperek484

Mam duży problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kacperek484    0

Witam. Mam ciągnik Renault Cergos 350 i od niedawna zaczęło się dziać coś dziwnego otóż gdy podnoszę pług to zaczyna podskakiwać, a gdy wyłączę ciągnik to opuszcza maszynę. Myślę że to problem z rozdzielaczem lecz nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson123    0

popieram zdejmij podnośnik i wymień uszczelniacz i po sprawie robiłem taki ciagnijk jakies 2 tygodnie temu 3 godzinki i po kłopocie bynajmniej mi tyle zajeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

tłok znajduje się w obudowie podnośnika ( pokrywa tylnego mostu) musisz zdjąć i dostaniesz się do tłoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson123    0

tłok znajduje się w obudowie podnośnika ( pokrywa tylnego mostu) musisz zdjąć i dostaniesz się do tłoka

nie w tym modelu jak zdejmiesz podnośnik będziesz widział powinien byc w korpusie tylnego mostunad wałkiem wom będziesz widział żeby go wyjąc dmuchnij sprężarką w kanał zasilający i ci sam wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

ciekawy model kolego Robson123 cergosa ze w obudowie tylnego mostu masz tłok . A cergos , ergos ceres i wiele innych modeli tłok znajduje sie w korpusie podnośnika a nie w tylnym moscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson123    0

ciekawy model kolego Robson123 cergosa ze w obudowie tylnego mostu masz tłok . A cergos , ergos ceres i wiele innych modeli tłok znajduje sie w korpusie podnośnika a nie w tylnym moscie

tajk masz racje pomylilem sie myślałem o zupełnie innym modelu browara trza ci dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

oki:) he każdemu się zdarza jest tyle modeli że ciężko się połapać cergos nie pojdzie talk łatwo pewnie kabina do zdjęcia ale przy okazji mozna zajrzec do skrzyni biegow co tam sie dzieje mozna zobaczyc lub jak ktos ma zablokowaną piątke to odblokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz30245    6

Koledzy a czy jak mam siłowniki wspomagające na zewnątrz to w środku też jest tłok od podnośnika?nic sie nie dzieje narazie ale jestem ciekawy Model cergos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacperek484    0

Dzięki wielkie za pomoc wymieniłem uszczelniacz i działa aż miło. Teraz tylko wymienić tarczę sprzęgła i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez aregus
      ęWitam. Mam problem z podnośnikiem. Mianowicie po odpaleniu silnika cięgna idą same do góry lecz po naciśnięciu nogą mozna je opóścic. Ponadto po podczepieniu pługa ciągnik nie ma siły go podnieść. Jest załozony nowy rozdzielacz, nowa pompa nowy olej i filtryi nic nie pomogło. Co może być przyczyną? z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
    • Przez rafyo
      Witam, mam  Casa mx 135. Jak przezucam rewers do przodu lub do tyłu i rusze ramiona podnośnika ida do góry. Jak wcisnę pedał sprzęgła lub przerzuce na N same opadają. Wyczytałem że  potrzebna jest kalibracja? Na postoju podnośnik działa normalnie.
      Po wielu próbach zrobiłem wkońcu kalibrację i dalej to samo. Jedno co dobre przestał mi świecić błąd od lewego sworznia reakcyjnego. (przy kalibracji można to ustawić)
      Jak po dużym "C" przeszłem w tryb wyswietlania błędów pokazało mi: 0, n, 0, e, 0. Więc chyba błędów nie ma.
      Dodam że pojawiło  się to jak przy -15 go odpaliłem i potem zaciągałem zetora, czekałem jak się rozgrzeje olej, potem ruszyłem -  może za krótko. Aha jak odłącze cewke lub cewki podnośnik nie podnosi ( sa błędy H3, H2), więc to chyba nie jakaś sprawa mechaniczna, zapchanie czy coś.
      Jakieś sugestje?
      Sprawa dość pilna, pomóżcie.
    • Przez michal022
      Hej. Zakupiłem ostatnio John deere 6230. Robiłem ostatnio 4 ha agregatem i po pracy okazuje się że nie działaja przyciski boczne podnośnika. Suwakiem da sie podnosić i opuszczać ale boczne przyciski za nic nie chca działać. Proszę o pomoc
    • Przez axel84
      Witam mam problem z podnośnikiem w Hurlimann H 5110. A mianowicie przy pracy z pługiem przy podnoszeniu zacina się lub samoczynnie podnosi do góry. Rozdzielacz był robiony chromowany pompa po regeneracji tłoczysko zrobione siłowniki wspomagające zrobione filtr hydrauliki wymieniony olej wymieniony jak w specyfikacji . Traktor jest z turem tur chodzi dobrze szybko podnosi tak samo kiper. Proszę o pomoc  bo nie wiem co tu jeszcze zrobić by ten podnośnik chodził jak należy . 
    • Przez panmino
      Cześć, chciałbym sobie zafundować najprostszy możliwy EHR w Belarus 1025.2. Pomyślałem, żeby założyć siłownik elektryczny poruszający dźwignią podnośnika i przełączniki załączajace w kabinie i na błotniku. Czy to się da zrobić w tak prostej wersji? Jakie są wady takiego rozwiązania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj