Zaloguj się, aby obserwować  
jaco512

porównanie bizona i fortschritta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel89    3

512 i heder 7M ty chyba nie wiesz co mowisz :) :) :) :) :) :) :) :) :)

postaram się w tym tygodni wysłać zdjęcie tej maszyny...


gmhnbmbnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel89    3

MA GO MÓJ KUMPEL ODDALONY O KILKANAŚCIE KILOMETRÓW... WIDZĘ GO CZASEM.. ALE PRZEJAZDEM... WIĘC W AKCJI BĘDZIE TRUDNO... :)


gmhnbmbnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian892    10

Kolega kupił E512 z hederem chuba 5.7 metra albo większy nie pamiętam dokładnie i po pierwszym roku kupił 4.2 metra bo kombajn miał ciężka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a ja tak sobie mysle ze ten z 7 metrami to musi kosic na 1/3 hederu albo siac zboze z 50 sztuk na m2

bo tak jest silnik 4 cyl chyba 100 km nawet nie ma a mlucarnie ma taka jak bizon wiec logicznie myslac to z 4M za szybko nie pojedzie . wiem co mowie bo w mojej okolicy jest troche ty7ch 512 bo mieszkam 10 km od czech

ewentualnie klepisko ma w dol opuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No nie gadaj że nie ma nawet 100km bo ma coś ponad 110 w sumie te silniki idzie podkręcić do 125 bez uszczerbku na zdrowiu. W sumie to 514 była silniejsza od 512 a silnik taki sam. Inna pompa. 7 metrów to miał E-516 i 17 który miał silnik V8 max to 5.7m i to jest ok jakos go targa ale 7m to mi się zdaje że ładnei mu tył podnosi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

przecierz tam jest tylko 4 cyl. kilku znajomych ma takie i jak jest b. dobra pszenica to z 4 metrami jak zółw jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

xemit ty bredzisz co ty wiesz o historii kombajnów co ty piszesz wogóle mdw nigdy nie zjednoczyło się z claasem a tak jak zaczeto produkować bzona to był już mercator protector i starsze dominatory

Tak się złożyło że doczytałem się paru wypowiedzi na mój temat i pozwoliłem sobie je skomentować,zgodnie z zasadą że lepiej pózno niż wcale.

 

Zacytuj fragment choć jednego postu w którym tak stwierdziłem.Jeśli tego nie zrobisz jesteś zwykłym głąbem i nieukiem,który nie potrafi czytać lub przekłamuje czyjeś wypowiedzi.jeśli natomiast znajdziesz taką moją wypowiedz,głąbem będę ja i publicznie cię przeproszę.

UrsusCzesio .Rozumiem że z tym zapytaniem ordynatora o to "czy jakiś pacjent wam nie uciekł z oddziału..." nie będziesz miał problemów.Czytając takie wypociny odnoszę wrażenie że widzisz się z nim często,wiesz gdzie są takie oddziały i jakie istnieją możliwości ucieczki z takowych.Ba, śmiem twierdzić że pytasz codziennie przy porannym obchodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak czytam ten temat i myślę co tu niektórzy za pierdoły wypisują że bizon taki wspaniały bizony to złomy jakich mało każdy kto ma je gani ja od prawie 6 lat mam fortschritta e 512 i wymieniłem w nim tylko 2 pasy jezdne i pompę wodną a tak to przed sezonem go przejrzę posmaruję wymienię olej co parę dni poostrzę kosę i w pole a każdy co ma bizona robi go już ze 3 miesiące przed żniwami :lol: jak oglądałem bizony to każdy był zgnity w ciul a w forszaju blacha stalowa i nic nie gnije :( znam kolesia co miał 2 bizony i tyle się przy nich namęczył że je sprzedał kupił se małego claasa i ma spokój

Podsumowując bizon jest daleko w tyle za Fortschrittem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj