Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BastekBrylski

instrukcja i katalog części do famarol Z211/1

Polecane posty

Witam,

potrzebuje pilnie instrukcji i katalogu częśći do zgrabiarko-przetrzasaczki Famarol Z211/1.

kontakt na forum lub meilowo :brylskisebastian@gmail.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez NatanSzatan
      Mam prośbę. Czy ktoś jest wstanie podać mi katalog części, instrukcje i dane techniczne tej prasy? Zastanawiam się nad jej kupnem i potrzebuję jak najwięcej informacji, będę wdzięczny za informacje!