Zaloguj się, aby obserwować  
jaco512

akumulator w 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dzezmen    0

Ja w swoim, zprowadzony z Holandii mam akumulator 164Ah.Dane katalogowe to:akumulator 12V/135Ah,alternator 55A,rozrusznik 2,9 KW.

Wiadomość z agroFakt.pl

ralf    10
Mam pytanko czy zetor 7211 da rade z obrotową 4 lub 3? ?  ?
najpierw zadaj sobie pytanie >>>> czy uniesie ?? i obruci ??

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MateuszCiurysek
      Witam ostatnio w zetorze zepsuł mi się przerywacz elektroniczny było tak że świecił się kierunek ale nie migał i przerywacz piszczał, dziś tata kupił nowy przerywacz (od MF 255 a był z ursusa ) i jak podłączyliśmy go do kostki to zaczął ,,skwierczeć,, po włączeniu kierunku było dobrze a po wyłączeniu znów to samo i teraz pytanie czy to wina że inny przerywacz choć wątpię czy trzeba gdzieś dalej szukać może ktoś miał coś podobnego 
    • Przez Jurasik
      Witam,panowie chciałbym się dowiedzieć jak załączać światła w Zetorze 3320 odpalanym kluczykiem
      u nas w szkole mamy 5320 więc tak średnio to ogarniam a w środę mam egzamin 
      Z góry dzięki za pomoc :D !
      Pozdrawiam 
    • Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?
    • Przez KamilTeamTV
      Witam mam problem. Mianowicie nie gasną mi pozycje na błotnikach i z tyłu. Sprawdzałem bezpieczniki jak umiałem, stacyjke i nadal.. Może pomyliłem gdzieś kable ale próbowałem wszrstkiego. Na polu 1 mam tylko długie z przodu, dalej świeci tylko prawa lampa. Jedyne co powoduje wyłączenie pozycji to wyjęcie kluczyka. Proszę o pomoc. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.