Skocz do zawartości
polska55

Czy warto kupić zgrabiarke z Inter-Tech Zkt 350

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

polska55    0
Napisano (edytowany)

Zastanawiam Się czy kupić zgrabiarkę Inter-Tech Zkt 350 Na tamdemie jestem ciekawy jak przekładnia długo trzyma?? Prosze o odpowiedz !!

Edytowano przez polska55

4porucznik01    15

a więc tak każda polska zgrabiarka ma ta samą przekładnię czyli włoska comer więc powinno to działać . tandem jest złym rozwiązanie bo jest na sztywno i wieżyczka też jest sztywna więc na zakrętach musisz podnosić . lepiej kupić na pojedynczym kółku i dokupić lub dorobić z przodu kółko kopiujące . takie jest moje zdanie na ten temat

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez Mario9
      witam
      chciałby się dowiedzieć czegoś więcej (niż to co jest w ogłoszeniu http://allegro.pl/pr...2194124655.html) o przyczepach tego producenta. mile widziane osoby które są ich posiadaczami.
    • Przez traktorzystac330
      Jak już wiadomo Agro Show 2012 zakończyło sie
      Czekamy teraz na równie warzną impreze rolniczą i leśną :
      Agro - Tech , Las Expo 2013
      Które odbędą sie w Halach wystawowych : Targi Kielce w Kielcach
      Serdeczne Zapraszam
      Pozdrawiam
      I Pisać Kto bedzie
      I Czy Agro-Foto zaszczyci Nas Swoja obecnością ?
    • Przez panmino
      Mam dylemat. Chcę kupić zgrabiarkę karuzelową, a trafia mi się przetrząsarko - zgrabiarka Kuhn Haybob 360. Maszyna trzyletnia za 5000. Za te pieniądze mogę kupić starą Fellę 335. co lepiej będzie służyć jako zgradiarka? Czy Haybob będzie grabił zadowalająco? Mam dość nierówne łąki w kawałkach średnio 2ha, budżet 5 - 6 tys.
      http://www.kuhn.com.pl/internet/webpl.nsf/0/C12577680057083DC125784600357435?OpenDocument&p=21.8.5.1.2