Skocz do zawartości
RolnikBS

Pilmet Sano 2 plecakowy nie przepuszcza wody przez rękojeść.

Polecane posty

RolnikBS    10

Pilmet sano nie przepuszcza wody przez oryginalną rękojeść próbowałem prowizorycznie na innej i przepuszcza,ale inna to nie na dluższą mętę chciałbym tą naprawić,ale nie mam pojęcia jak ją rozebrać i co to może być przyczyną może jakiś zaworek.Filtr przeczyściłem ten w rękojeści i dalej nic.

Rolnik BS = Mercedes190ful1

Farmerp90    0

Jak u mnie w myjce stało sie to samo i oddałem ja do okolicznej "złotej rączki" to po naprawie dowiedziałem sie ze czyścil ją Calgonem lub czymś podobnym. U mnie to zadziałało ..moze i u Ciebie pomoże. Pozdrawiam.

michal009    5

W rączce jest taki plastikowy bolczyk. Wyjmujesz sprężynę i wyciągasz go i masz taki dekielek wkręcany z bolcem w środku. Wykręcasz go i masz membranę. Obracasz ją i składasz. Jak rozbierzesz to przeczyść ją sprężonym powietrzem. Zazwyczaj ta membrana po zimie się delikatnie odkształca i obracanie jej pomaga.

Wiadomość z agroFakt.pl

RolnikBS    10
Napisano (edytowany)

Dzięki kolego wielkie piwo się należy pomogło :) w życiu bym na to nie wpadł,że ta guma(membrana) się wklęśnie dzięki tobie zaoszczędziłem 40zł na rączce :)

Edytowano przez RolnikBS

Rolnik BS = Mercedes190ful1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      ile kosztuje pompa wodna do zetora 6718??? wymieniał ktoś? jakie były objawy jej zepsucie i konsekwencje??
    • Przez Krystianrolnik
      Witam koledzy dziś zauważyłem że z pod koła pasowego pompy wodnej w moim U330M od strony silnika kapie woda. Co może być przyczyną czy trzeba kupować nową pompę czy wystarczy wymienić uszczelki ??

Pozdrawiam Krystianrolnik
    • Przez PanJoker
      Panowie mam taki problem, może ktoś miał u siebie coś podobnego. Otóż postawiłem w tamtym roku zbiornik 150T petkusa. I wsypałem tam kukurydzę. I ku mojemu zdziwieniu, na samym wierzchu popsuła mi się kukurydza, tak jak by nie wiem śnieg tam leżał jakoś zawiał może jakimiś dziurkami ale to sporadycznie było. Najgorsza sprawa wyglądała na środku silosa tuż nad rurą zsypową. Normalnie stał taki metrowy słup zepsutej mokrej kukurydzy. Podejrzewam że jakimś cudem skropliła się chyba woda w róże od podajnika kubełkowego i kapało. Pytanie moje jest takie jak temu zjawisku zaradzić?? Bo rury przecież nie wyjmę bo niby jak??
    • Przez 85Tomekkk
      Witam.zastanawiam się jak to by wyglądało zgranie opryskiwacza 1000 litrów plus z przodu ciągnika dodatkowy zbiornik 600 litrów,wszystko to mialo by wisieć na MTZ 82.Mój dylemat jest taki,jak to by przód traktora po prostu zniósł,głównie jak to by oś przednia odczuwała,czy by nie było problemów??????czy ktoś z was forumowiczów już coś takiego widział,albo słyszał?bardzo prosze o podpowiedzi:)dodam przykładowo że chce kupic opryskiwacz,zastanawiałem się nad pilmetem plusem 1600 litrów ,ciąganym,ale on kosztuje ponad 60tyś.a tak pomyślałem sobie żeby kupic opryskiwacz 1000litrów zawieszany,i doposarzyc ciągnik w przednią beczke 600 litrów.duzo taniej mnie by to kosztowało!!pozdrawiam
    • Przez jolantcha61
      witam mam do opryskania 9h ziemi starym opryskiwaczem agromet pilmet 88r wogole nie wiem jaka jest jego wydajnosc pamietam tylko ze jest tam na dole napisane ze 1,8 atmosfery ciagnik to c-330 moze ktos wyjasni co i jak jaka wydajnosc i tak dalej

wiem ze zawsze znajomy pryskał c-330 na 5 biegu teraz ja nie wiem jak sie zabrac za to