Skocz do zawartości
barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

WHATEVER

Damin180894    8
a ja mam NH T6070 PC od 2 kwietnia B)

Mógłbyś podać chociaż taką orjętacyjną cenę ? Bo trochę się zastanawiam nad takim B)

Kejsi    0

Jeżdżę NH TM165,NH T7060, NH CX780, NH TX64PLUS, i za może jakiś czas NH6020

Maszynki sprawują sie perfekcyjnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Januu    0

Ja mam NH TD70D Plus, bardzo dobrze się sprawuje;) posiadam go od 23 czerwca 2008, a kupiłem go w Rolserwisie z Płocka;)

Matiboos    21

Ja mam TD85D i TM120 za kilka miesięcy będzie prawdopodobnie jeszcze T6070 :P

azi    0

Aktualnie TM 190 od 2007 roku oraz TC56H+ od 2006 roku

xxlukas93xx    4

Witam wszystkich hollandowców i ja takze sie dołącze i dozucę NH TD60D i juz niedługo T6070 RC TD mam od kwietnia 2004r (od nowości jak narazie 1900mh) i jak narazie wszystko sprawuje się dobrze bardzo dobra maszynka i ogolnie marka nh jest GIT aha zapomnialem o tym ze TD moze zastapi TD5020 ale tego na 100% nie wiem aha a jak by co to biore maszynki z Raitechu a dokładnie to z Śremu

pozdrawiam wszystkich

Edytowano przez xxlukas93xx

xxlukas93xx    4

heh ja przy moim td60d juz mam dwie szyby wymienione :D tylna i dolna w drzwiach tylna zbilem jak zapomnialem ja zamknac i podnioslem widlak a w drzwi ach to był pech poniewaz uderzyla nadstawka od przyczepy ktora wiatr dmuchnal i sie obalila :/ oczywiscie orginalnych szyb nie kupowalem :)xD

Edytowano przez krolikNH

djvtec    0

Ja posiadam kilka miesiecy TD80D i pierwsze wrazenia mam bardzo dobre. Prosty ale wygodny traktorek o wcale nie malej mocy. Czekam na zniwa po nich bede mogl sie wiecej wypowiadac. :D rocznik 2008 pochodzi z Niemiec chyba :) od nowosci go mam

kobra89    66

Ja rowniez jestem szczesliwym uzytkownikiem TD5050, od jakichs 2 tygodni i jestem mile zaskoczony,

donek    0
ja nie narzekam a wręcz chwale i polecam. :D nie miałem zadnej wiekszej awarji. Dobrze sie sprawują w każdej pracy. jakosciowo napewno są lepsze od wielu marek.

Za taki "merytoryczny" post otrzymujesz %

Edytowano przez krolikNH

ruskolog    0

Mój brat ma takiego Hollanda:

xxx

ale szału nie ma

Niedozwolony link!

Edytowano przez krolikNH

Gość artur2442   
Gość artur2442

Ja posiadam NH T5060 z tuzem i womem od kwietnia mam juz na nim 350 mth:) zero awarii

Zamierzam tez kupić NH T6050 i prase BR 6090 ale to na wiosne :))

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

NH TD5010

@no1NEWHOLLANDno1

normalnie, jak na placu u dilera. laugh.gif

EndriuNH    0

Ja mam TL100a od maja i jak narazie świetnie sie sprawuje ;d zero awari poprostu świetny ;D polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez podlach93
      Witam, mam nowy szarpacz do sześcio klawiszowe go new Hollanda tx. Może ktoś potrzebuje? 
    • Przez PiotrStaczak
      Witam. posiadam od 2 lat nowego New Hollanda TD5.95, Pojawił mi się dziś błąd 3842 i ikona oznaczająca " Defekt układu wydechowego, utrata mocy ciągnika". miał może kiedyś taki komunikat?

• Przez hassi37
      Od wczoraj zaczol wariowac pulpit wyswietlacza wlaczajac I wylaczajac wskakiwal na obroty wyswietlal kody awari a to silnika a to cos z fotelem rozlaczal przy tym skrzynie biegow  w koncu juz nic nie wyswietla masy sprawdzalem bezpieczniki glowne przy silniku tez w kabinie tez rece opadaja co to za zlomy produkuja ciagnik 2012  1200 mtg  moze ktos pomozeoze mial podobny przypadek
    • Przez franek1995
      witam po odpowietrzeni układu ciągnik nie odpala po odkrenceniu wtrysku paliwo dochodzi a ciągnik nawet nie puszcza dymku co moze byc przyczyną
    • Przez 22tomek22
      Witam posiadam prase pasową new holland br740 i mam taki problem że jak chce belować słomę to nie chce mi zaczynać beli dopiero jak nabierze prawie cały podbieracz i wtedy dopiero ledwie co rusza bela sie obracać może ktoś wie co można na to poradzić, bo zaczynam się zastanawiać czy to nie jest wina pasów?