Skocz do zawartości
barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

Chleb0    0

TS 135a od wczoraj. :D w Poniedziałek już powinien być na podwórku  2006 r

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      Witam, ostatnio zainteresowałem się marką NH i chciałbym się dowiedzieć od wszystkich użytkowników jak to z nimi naprawdę jest. Polacacie je/nie polacacie ich ? Chodzi mi własciwie o wszystkie modele Jak awaryjność, spalanie w róźnych pracach, a może ktoś się orientuje jak wypadają w porównaniu z JD ? Pozdrawiam
    • Przez pawel1991a
      Witam.
      potrzebuje opinii co do tego Ciagnika. Zastanawiam sie nad kupnem do nie zbyt ciężkich prac takich jak pryskanie itp.
      Pozdrawiam
    • Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..
    • Przez EwaPiskorz
      nie grzeje mi w kabinie płyn gorący a z nawiewów leci tylko zimne powietrze
    • Przez jacek472
      Nie znalazłem nigdzie więc zakładam nowy temat. Jaka jest różnica między modelami (T7.175 )a ( T7 .190 T7.150s T7.210 T7.225) Wiadomo że moc inna ale chodzi mi o konstrukcje czym jest spowodowana mniejsza masa T7.175 od reszty o 100kg, T7.175 6300kg reszta 6400 ? w prospektach dopiero teraz dojrzałem ten niuans, a chciałbym wiedzieć bo po to wziąłem 175 aby w przyszłości zwiększyć moc do poziomu modelu T7.210 i teraz zastanawiam się czy skrzynia nie jest przypadkiem słabsza bo tu znalazłem drugą różnice 175RC prędkość minimalna 2,4km/h, 190RC 2,2km/h, 210RC 2,0km/h. Skrzynia PC 175 minimum 1,9km/h, a PC 190 i 210 po 1,8km/h?
      Jak ktoś coś wie więcej Zapraszam do dyskusji.