barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

tytusT1    0

ja od roku mam nh t5060 i tak pierwsza awaria to padl komputer sterujacy skrzynia biegow potem rozsypal sie przedni naped nie wiem co tam bylo ale remont w serwisie trwal ok 10 dni i serwisant mowil ze w przednim moscie praktycznie wszystkie czesci sa nowe to chyba cos powaznego teraz ucieka powietrze z ukladu pneumatycznego no i takie drbne klopoty typu drzwi sie nie zaykaja naszczescie to wszystko na gwarancj a i jeszcze przelocznik od pol bigow sie popsol i tak powoli sie zastanawiam czy dobrze zrobilem kupujac nh no i spalanie w ciezszej robocie to tez mnie troche zskoczylo w orce szczerze to powyzej 2tys obr 1224 mniej spali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Jakub667 będziesz kupował po ogłoszeniu listy ale przed podpisaniem umowy? Jaką masz powirzchnie gosp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

no nie wim czy taki ewenement facet z serwisu mowil ze to juz ktorys z kolei ten modem od skrzyni wymieniaja bo to podobno jakas wada fabryczna ze pod dzwignia od biegow sa zle kble ulozone i sie przecieraja co powoduje zwarcie i wlasnie ten kom sie moze spalic no ale nie jest tak ze ten ciagniczek ma same wady u mnie pracuje z turem i naprawde fajnie sobie radzi zwrotny wygodny dobra widocznosc no i w lekich pracach oszczedny w paliwie(swoja droga to dziwne troche ze az taka duza roznica w spalaniu w zaleznosci od wykony pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

prosta rada nie jezdzij powyżej 1800 obrotów.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a przy jakich obrotach silnika załączana jest turbina? bo to trochę niebezpieczne gdyby pracować bez załączonej turbiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

no wiesz kris31 można maszyny kupić przed podpisaniem umowy gdy jest się na liście no chyba że jakiś niedociągnięć nie poprawisz to wtedy nie podpiszą ale dla mnie to bez różnicy i tak miałem brać ciągnik z turem a przy okazji weźmie się inne maszyny .A ziemi ornej i łonek razem 25 hektarów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladek    0

szukam użytkowników ciągników marki NH TD5020 lub TD5030 z małopolski. Chciałbym porozmawiać jak się sprawują Wasze sprzęty i poznać opinie użytkowników. Najlepiej by było gdyby była możliwość obejrzenia i wymiany opinii na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Witam zastanawiam sie nad kupnem nh 7030 lub 7040 i chciałbym sie dowiedziec dlaczego wy byscie polecili mi nh a nie inna marke? I chciałbym sie dowiedziec czy nh daje ciągniki do wypróbowania tak jak class np. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

T4 Deluxe, póki co zadowolony na maxa. Swietny skret, wygoda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

T4 Deluxe, póki co zadowolony na maxa. Swietny skret, wygoda.

 

A ile Cie on kosztował i jakie wyposażenie? Nie wiesz może ile kosztuje t4.75 ?


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

T7.210 i TL100 oraz do niedawna TM130. TL zmieniony będzie na T5.95 jak się uda z PROWem oraz trwają poszukiwania następcy TMa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misza9128    18

NH TD90D (4500mtg) i NH T6030 RC (1900mtg) w TD było robione sprzęgło,synchronizator rewersu,pompa hydrauliczna , tulejki w turze ,hamulce, sworznie i tulejki w osi przedniej ,linki od sprzęgła i jeszcze różne duperele typu stacyjka czy czójnik od zapłonu , a w T6 tylko był wymieniany przełącznik kierunkowskazów na gwarancji bo nie odbijał prawej strony .Ciągniki godne polecenia . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

T5.115 EC T7.220 AC
Mamy również w planach kupno nowej serii T7

Edytowano przez LubelskiRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj