barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

mój T5060 jest z AGROSU od Wrońskich, a obecnie mam zamówiony T5030 z ładowaczem NH, zamówiłem w Agroskładzie Ujazd, mają dużo lepsze ceny, osobiście nie polecam Agrosu jeśli chodzi o ceny oczywiście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

a niech ktos powie jak jest w wielkopolsce gdzie maja najniższe ceny, oborniki , śrem czy rawicz


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek82    0

Witam ja mam T6070 ma 900mtg i T5040 ma około 700mtg. Troche problemów z nimi miałem ale czego oczekiwac za te pieniadze. Teraz chce spródowac Jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Hmm, moim zdaniem właśnie za takie pieniądze powinno oczekiwać się sprzętu nie do zajechania. Mam tu na myśli ogólnie ciągnik za 150, 200 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pako    0

Witam ja mam T6070 ma 900mtg i T5040 ma około 700mtg. Troche problemów z nimi miałem ale czego oczekiwac za te pieniadze. Teraz chce spródowac Jelenia

Czy mogłbyś podać szczegóły dotyczące tych problemów. Co można się spodziewać z T6070 oraz T5040?

Co przekonuje cię do przejścia z niebieskiego na zielonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a bardzo dobrze na razie nie mogę narzekać miałem tylko mały problem bo błąd mi wyskakiwał jak włączałem wycieraczki:) serwis przyjechał zrobił i pojechał <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro12    0

ja poiadam td90d z 2005 roku brałem nówke jestem bardzo zadowolony obecnie interesuje mnie model t5070 zastanawiam sie nad nim i nad deutz far k610 profiline kupie t5070 lub deutz far

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Witam;) Ja posiadam NH TL-100A i NH T5040.Oba ciągniki maja ładowacze na sobie,jestem z nich zadowolony;) Heh nie wiem co kolega ma za problemy w swoim nh ale myślę ze za te pieniądze powinno ich nie być.No chyba ze o Fendzie mówimy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samba81    0

Ojciec ma jelenia ale teraz składamy prow na większego 120-140 KM NH, jednak spalanie w NH mniejsze z tego co widze, a w kabinie wygodniej, nie mówiąc o wyposażeniu w std.

 

Zastanawiamy się cały czas nad wyborem T6050 lub T6070 z przednim tuz albo będzie to Plus, Elite albo Range Command.

Co polecilibyście do gosp 70 ha którą wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Albo plus albo RC... Plusa dlatego że jest najtańszy z tych wybranych traktorów a RC dlatego, że już jest lepsza skrzynia i podłokietnik sidewinder II i innych rzeczy lepszych od pozostałych serii T6000... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Jak wszystko dobrze pójdzie z prow i będziemy na liście to w kwietniu też będę śmigał TD5050 z turem 6 produkcji pol-mot warfama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj