barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

farmer99    0

które to ciagniki NH są produkcji Polskiej? :)

polskie są mdn.t9000

 

ja mam t5040 od pół roku

i sprawuje się dobrze :)

 

A ja mam NH t7030 i pracuje na 10ha i jest już u nas rok, a ma około 1500mth:)

10ha :)

ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Mam pytanie jakiej produkcji jest NH (chodzi mi o kraj)? Bo nie mogę znaleś konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam New Hollanda Tl100A,teraz planuje zakup nowego ciągnika o mocy ok 80km,myślę że to będzie T5040,praktycznie ten sam z wyglądu.Myślalem o innych markach ale chyba zostanę przy nh,na tego co mam nie narzekam.Niedroga eksploatacja,blisko serwis,no i dobrze znam ten ciągnik;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam DT5020 z 2009roku uważam że nie ma gorszych modeli pali jak jd i zetor razem wzięci.W ogóle to dziadostwo na kołach.

 

Poćwicz nad ortografią i... pisaniem postów z uzasadnieniem!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendzik8000    0

proszę was abyście nie słuchali użytkownika o nicku pustaczyskodrungol przecież chłopak nawet nie wie o czym pisze jak może mieć taki ciągnik jak nawet nie wie jak on się nazywa new hollandy to świetne traktory i nic tego nie zmieni oszczędne i bezawaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

dzisiaj przyprowadziłem NH 8360 96r niecałe 7000mth i dzisiaj juz zasiane 5ha łubinu, kawał byka z niego tam gdzie forterra11441 z agr upr-siewnym sie meczy i stęka tak ten prawie nic nie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ma T5060 za 2 tyg. będzie równy rok.... ;) póki co to jestem w pełni usatysfakcjonowany, żadnych awarii ani nic w tym rodzaju, spalanie niższe niż w zetorze 5340 ;[ tak że oby więcej takiego sprzętu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

Ja t6030 i ma juz 710 godzin od lipca 09 a t7030 ma chyba ze 250 godzin A znajomy ma t6070 PC a drugi ma t7060 też w duzym wypasie monitorek inteliviev itp i wg mnie chyba te serie ciesza się największą popularnością


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Polsce najbardziej popularne to są serie TD5000 i T5000 i mniejsze modele serii T6000. Największe wzięcie jest na ciągniki o mocach 80-120KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Od marca 2010 t5060 i prasa nh br 6080.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj