Zaloguj się, aby obserwować  
PatrycjaGlusiec

Praktyki w technikum rolniczym.

Polecane posty

Tombrady    3

Ale w której klasie, bo w 2 klasie będziesz miała w szkole, a w 3 będziesz musiała załatwić sobie w jakimś gospodarstwie rolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No raczej chodzi o praktyki po za szkoła chodzi... Nie masz się tym co przejmować. Wiele zależy od szkoły ale generalnie w jakimś gospodarstwie musisz sobie załatwić lub czymś podobnym i tyle. Niektóre szkoły mają umowy z większymi "fermami" w kraju i zagranicą i jest możliwość wyjechania za kasę. Jak coś dokładniej chcesz wiedzieć to już w szkole musisz się dowiadywać :)

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ! :-)

To mi mocno pomogło , bo trochę sie tym martwię , gdyż ja nie mam gospodarstwa , ale praktyki chyba długo nie trwają , to cos sie ogarnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja chodze do Technikum Mechanizacji Rolnictwa ale chłopaki z TR mają raz na tydzień praktyki a w drugiej klasie mają miesiąc praktyk :) Pozdrawiamy koleżanke :D


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze do Technikum Mechanizacji Rolnictwa ale chłopaki z TR mają raz na tydzień praktyki a w drugiej klasie mają miesiąc praktyk :) Pozdrawiamy koleżanke :D

Raz w tygodniu maja praktyki w szkole czy w gospodarstwie ?? :-) Dziękuję ! :-) Ja również pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkleję swoje 3 grosze do tematu, skoro nie posiadasz gospodarstwa "czytaj- szanowni rodzice nie posiadają" to w jakim celu się pchasz do technikum rolniczego?? rozumiem zainteresowania rolnicze itp.. maturę można zrobić w innym technikum o zupełnie innym profilu nauczania lub LO które otworzy ci szerzej drzwi do wyższych uczelni, wracajac do tego rolnictwa to nie lepiej sobie męża rolnika znaleźć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERTINHO    118

Ja Chodze do II klasy Technikum Agrobiznesu i jest fajnie.

Akurat mam miesiąc praktyk.

U nas praktyki są miesiąc w II klasie a później już nie ma :P

Mamy praktyke w gospodarstwie rolnym załatwionym przez szkołe.

Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Ja również chodzę do II kl. TA i mam praktyki na jesień w III kl. miesiąc praktyk :)

Możemy mieć u siebie na gospodarstwie oby był kwitek podpisany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39
Napisano (edytowany)

U mnie to tak wygląda że...

 

W pierwszej klasie 5 dni w tygodniu to tylko i wyłącznie jest nauka. :wacko:

 

W drugiej klasie praktyki w ramach godzin lekcyjnych to są cały dzień raz w tygodniu ( 5 godzin ), ale za to też są 2x po 2 tygodnie u siebie w gospodarstwie ^^ ( trzeba było mieć pieczątkę od sołtysa że ma się gosp. rolne ) bądź u sąsiada, wujka ... One były w moim przypadku od połowy września do końca miesiąca i te drugie to będę miał od połowy czerwca do końca. <_<

 

 

W klasie trzeciej będzie tak samo jak w klasie drugiej

 

W klasie czwartej to już chyba nie ma praktyk

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tom446
      Mam pytanie zdawał ktoś tego typu egzamin?Jakie były pytania?
    • Przez dawidursus323
      Co powiecie na temat ciągników z Ukrainy http://auto.ria.com/auto_khtz_150_15097751.html lub http://auto.ria.com/auto_khtz_t-40_15012001.html albo http://auto.ria.com/auto_khtz_3510_14935379.html po przeliczeniu na złotówki strasznie tanio to wychodzi? Jak z sprowadzeniem takiego ciągnika do polski i jego rejestracją?
    • Przez janzan30012
      Witam. Mam pytanie czy któryś z trzeciogimnazjalistów ma zamiar uczęszczać w następnym roku szkolnym do technikum rolniczego we Włoszczowie? A może idziecie do innych techników rolniczych? Proszę o odpowiedzi
       
    • Przez roman099
      Witam pisałem ostatnio egzamin czy posiada może ktoś z was arkusz egzaminacyjny z części teoretycznej chodzi o zawod technik mechanizacji rolnictwa. pisany był 15.06.2015 roku 
    • Gość rolnin
      Przez Gość rolnin
      Witam,
      Jako, że kończę gimnazjum trzeba zadecydować co dalej? czego chcę ? i jak chcę?
      Jestem osobą spokojną, dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Interesuje się rolnictwem (dlatego trafiłem na agrofoto ;-) ) 
      Od pewnego czasu zaczołem myśleć ( a w sumie to musiałem)gdzie iść aby uczyć się o tym co lubię. 
      Moje pytanie do was to
      *jakie technikum wybrać( myślałem nad agrobiznesem ale czy są inne kierunki związane z rolnictwem?)
      *jak wygląda nauka w takim technikum jakie trzeba mieć predyspozycje? np. agrobiznes czy inne
      *jak wy oceniacie i czy uczyliście się w takim technikum?
      *co można robic po takim ?tehnikum (agrobiznesu lub innym)
       
      Pisze nowy temat, ponieważ nie znalazłem takiego, w internecie wszystko jest opisane tak samo a na stronach szkół wszystko jest przedstwaione kolorowo.
       
      Jeżeli masz hejtować ten temat i narzekać że jest w internecie milion takich tematów, to lepiej poświęć swój czas na bardziej pozyteczne zadanie,
       
      Liczę na odpowiedzi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj