kamilrolnik18

podwijanie siatki w sipmie farmie 2

Polecane posty

witam wszystkich.

mam sipme 2 lata chodzi ona w c 360 i mam dwa problemy czasami podwiewa mi siatkę (oryginalnie założona od nowości) i czasami się mecze w większy wiatr a drugie to taki ze zatrzaski od komory nie domykaja się czasami, nie wiem czemu. co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Jak pracujesz Polskim ciagnikem,to przełoz węże hydrauliczne odwrotnie i bedzie wszystko dobrze, bo te typy tak maja :D Bynajmniej u mnie w 914 to pomogło :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

kolega wyżej ma rację z tym przełożeniem węży a co do tej siatki to u wuja dzieje się to samo z siatką i tu właśnie widziałem kiedyś taki patent na AF koleś przykręcił blachę nad podbieraczem aby właśnie tej siatki mu nie podwiewało a mogła swobodnie być podana do komory

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/23129-co-sadzicie-o-aparacie-na-siatke-do-sipmy/ tu jeszcze poczytaj też jest napisane o podwiewaniu siatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego możesz mi podać gdzie dokładnie wiedzialeś takie zdjęcie?

 

ja mam 3 weze ponieważ mam na podbieracz 2 dają ciśnienie a 3 odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłbym ci bardzo wdzięczny bo jak ja ją kupiłem to jadę na siatce greckiej lub czeskiej bo posiadają ściągacze.ostatnio mi brakło w tamtym roku i na szybko kupiłem w sklepie polska bo nie było innych. nie mogę ujęchac ciągle owija się na tych walkach i stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie jest inaczej założy. to ta strasza wersja.

 

u mnie siatką założona jest przed tym miejscem do sznurka a nie jak na zdjęciu za. u mnie podwija ja gdy opuszczam siatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba1224    3

co do podwiewania to umnie też się tak dzieje (najlepiej jak są grube paski to lepiej łapie w wietrzne dni)

a co do zamukania komory to musisz przytrzymać dłużej zamykanie komory bo c 360 ma mniejsze cisnienie i wolniej pompuje olej zwłaszcza na powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj