Skocz do zawartości

Polecane posty

adrian8220    0

witam panowie mam taki problem dziś talerzowałem moim masseyem i w pewnym momencie cos mi się stało ze skrzynia nie ma sprzęgła a jak wciskam bieg to od razu jedzie do tyłu nie reaguje na sprzęgło ani na rewers a jak dam rewers do przodu to chce mi silnik zadusić panowie pomóżcie co to może być? czy jest możliwość ze t jakieś łożysko się zablokowało?

Robson123    0

a co to za model? powiem tak musisz rozpołowić i wyjąć ten cały dzwon od przodu tam jest rewers sprzęgło pewnie jakieś uszczelniacze poszły albo tarczki ale zanim to zaczniesz posprawdzaj czy prąd i masa dochodzi do zaworów sterowników może i sterownik szwankuje albo zawór nawalił przyczyn może być wiele itp częstą przyczyną w ferdkach jest elektryka dopiero potem sie bież za rozbieranie

Edytowano przez Robson123

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1275

Toż podczas stania w garażu raczej się nie psuje, tylko podczas pracy z reguły coś siada. Wpierw posprawdzaj wszyskie połączenia, bezpieczniki, kostki.

adrian8220    0

kolego sprzet który stoi w garażu psuje się więcej niż ten co jest używany codziennie. właśnie mi sprawdzają mechanik mi mówił ze to jednego elektro zaworu prad nie dochodzi musi tylko sprawdzic od czego on jest. tyko dziwi mnie to dlaczego jak włacze rewers do przodu ciągnik ma tak ciężko ze az silnik zadusza chyba ze to wina tego elektro zaworu i cos nie odbiło

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co sądzicie o przekładni Direct?
    • Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez lagi91
      Siemka, 
      Poleciała mi skrzynia w ciągniku. Ml160 
      Wypielo segera, rozsunął się wałek na planetarce i ukrecilo frezy. 
      Szukam takiego wałka, ktoś coś ?? 
      Pozdrawiam