Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sebciu

Dominator 86 jak wylaczyc sieczkarnie

Polecane posty

sebciu    3

Wiram wszystkich kupilem kombajn claas dominator 86 w zeszlym tyg i mam takie zapytanie jak wylaczyc sieczkarnie??? jest jakis wlacznik do tego czy jaka wajcha??? dziekuje za pomoc pozdrawiam

OKEY    154

Chyba nie ma tak dobrze :) Musisz otworzyc osłonę paska przy sieczkarni i przełożyć pasek na to wolne koło.

sebciu    3

aha dzieki za informacje :) a masz moze opis kontrolek?? bo nie wiem za bardzo ktora do czego jest :P

Wiadomość z agroFakt.pl

sebciu    3

dzieki bardzo mi pomogles :) ale skoro sie tak dobrze orientujesz wiec moze mi jeszcze powiesz jak dziala cofanie gardziela w dominatorze 86?? oto moj claasic

post-6339-0-36071100-1398512494.jpg

post-6339-0-60926400-1398512502.jpg

OKEY    154

Akurat elektrycznego cofania nie mam ale pewnie działa jak rozrusznik w samochodzie. Mam 76 już ładnych kilka lat i jeszcze nie zdarzyło mi sie żeby cofanie było by mi potrzebne :)

kravter    36

z prawej strony na gardzieli jest rozrusznik.

jak zapcha ci heder to stajesz wylaczasz dzwignie od hedera i wciskasz taki bialy przycisk na panelu po prawej. jest on na samym przodzie tego panelu (od przedniej szyby) wciskasz go i przytrzymujesz az wycofa zborze czy co tam, puszczasz go wlaczasz znowu heder i kosisz dalej

farmervip    78

dzieki bardzo mi pomogles :) ale skoro sie tak dobrze orientujesz wiec moze mi jeszcze powiesz jak dziala cofanie gardziela w dominatorze 86?? oto moj claasic

Na zdjeciach ładny w realu też ? chyba troche malowany, rok temu kupiłem identycznego

:) :)

sebciu    3

przez kogos sprowadzalem ale jest prosto od rolnika ostatnie zniwa jeszcze kosil bo nic nie zardzewiale jest nawet gardziej sie blacha swieci tak ze widac ze pracowal ostatnie zniwa dalem 85tys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez PiotrG94
      Witam, w tym roku zakupiłem używanego Claasa Dominator 150 i mam problem z odczytaniem obrotów młocarni. Podczas jazdy na obrotomierzu wyświetla mi się chyba prędkość (?) Ale co zrobić żeby podczas młócenia obrotomierz pokazywał mi prędkość obrotową bębna młócącego? Da się to jakoś przełączyć? Nie powinno się to ustawiać samo podczas włączania młocarni? 
    • Przez Koczk
      Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Dominatora,

Mam sporo pytań dotyczących Claas'a Dominator 58. Otóż niedawno go kupiłem i jest bardziej zaawansowany niż mój stary consul. Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji obsługi, nawet w języku angielskim! Czy posiada ktoś może taką instrukcje? Oraz wykaz części? Swoją maszynę sprowadziłem z Norwegii. Był serwisowany w serwisie Claas'a i nawet nie wiem jaki stosowano oryginalny olej do hydrauliki oraz silnika. Bardzo bym prosił o jakieś porady co do tego modelu. Sam go chce przystosować również do koszenia kukurydzy, mam wszystkie części, aby to zrobić, lecz przydałaby mi się właśnie instrukcja oraz wykaz części w razie jakiś uszkodzeń w przyszłości.

Pozdrawiam Serdecznie!
    • Przez cycu12
      http://olx.pl/oferta/claas-dominator-150-hydro-drive-CID757-IDeEEIw.html#afe597155d;promoted
      witam! sprzedam claas dominator 150 rok prod. 2005 kupiony w 2006 u polskiego dealera Korbanka, 1 właściciel, jestem osobą prywatną, cena atrakcyjna gdyż zależy mi na czasie pozdrawiam! 
    • Przez demo15
      Witam.
      Mam następujące pytanie, otóż czy ktoś spotkał się z przerobieniem napędu motowidła z łańcucha na pas klinowy?

Pozdrawiam