pronarek

URSUS C-362

Polecane posty

pronarek    2

MAżE MA KTOś JAKIEś WIADOMOśCI O TYM SPRZęCIE JAKIEś FOTKI (TYLKO NIE Z ALLEGRO)

BO CIąGNIK NIBY TAKI SAM A OBOK MNIE W PGR CIąGNIE 3 SKIBY OBROTOWY NA 3 BIEGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

jest to exportowa wersja c-360 wiem że ma zbiorniki paliwa pod zwolnicami i pompe od bizona chyba 3-obrotowy pociągnie chyba że jakiś mały bo to chyba nie jest możliwe ale kto wie ursusy mają duże możliwości ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

słyszałem że bardzo dobrze sie prowadzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

on ma maske podobna do duzych ursusów mają  u nas w okolicy takiego  kabina komfort i ładdnie sie prezentuje a 3  obrotowe małe to i c 360  zwykłe pociągnie  widziałem na własne oczy ale małe i recznie  obracane  czyli mechanicznie  ciągniesz wajche i obracają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Ogólnie ciągnk ok jeździłem kiedyś takim w szkole, komfort, wspomaganie itp. Z tego co pamiętam trzeba było patrzeć na paliwo bo gdy było mało to zwłaszcza podczas orki lubił się zapowietrzać (zbiornik pod kabiną) i jeszcze był problem z głowicami przy wymianie jednej- dano od 60 od strony kolektora nie licowała z pozostałymi.


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli007    0

A niewiecie jak był w nim rozwiązany patent ze wspomaganiem?? do czego podłączyli to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

A gdzie eksportowali te c362??


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i dla mnie jest to lepsze rozwiazanie bo to powino byc tak we wszystkich c-360 i c-360 3p bo tak to dla mnie jest to strasznie nie wygodne machac ta wajcha kolo tej kierwonicy...ale sie chyba da przerobic tylko slyszlem ze biegi odwrtonie wchodza..


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0
Może ktoś wie gdzie można kupić do takiego ursusa atrape która ma lampy w zabudowie.

 

 

 

Jak masz na to troche wiecej grosza to kup maske od naglaka masz tu link:

http://www.naglak.pl/news.htm


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Mam Taki Problem OstatNio Cos troszeczke gorzej działa mi w nim WsPomaganiee nie wiem co SIe Stało Moze COs SIe zapChało BO Płyn JEst NIe wIEcie co MOgło SIe sTac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebu12    1
Mam Taki Problem OstatNio Cos troszeczke gorzej działa mi w nim WsPomaganiee nie wiem co SIe Stało Moze COs SIe zapChało BO Płyn JEst NIe wIEcie co MOgło SIe sTac?????

 

Może być kilka przyczyn 1. przy zbiorniczku od wspomagania jest filtr i mógł się zapchać

2. Mogla popsuc sie pompa od wspomagania

3. Mógl sie popsuć orbitrol

Ursusa c-362 mamy od 12 lat wiem o nim praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Czy ktoś miał styczność z tym ciągnikiem? Czy może nawet jeździł nim? Jakie macie wrażenia? Czy podoba wam się on? Czy URSUS powinien wprowadzić go do produkcji seryjnej??? Jakie jest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie pisz posta pod postem bo % dostaniesz.

Nie spotkałem się z tym ciągnikiem ale z fotek niezły sprzęt jest. Wersja eksportowa a to samo za siebie mówi że zostały te ciągniki z lepsza dokładnością wykonane niż te co na rynek krajowy były produkowane. A do seryjnej produkcji nie zostały wprowadzone ponieważ:

-ursus miał "lepszy pomysł" wstawić zamiast silnika S-4003 silnik Perkinsa 3p

-ponieważ 3p tez im się podobać przestał więc wykonali następny krok w tył zaczęli produkcje 3512

-po co produkować ciągnik ze wspomaganiem i bardziej komfortową kabiną przecież Polacy wszystko wezmą nawet najgorszy złom.

Napisałem tak ponieważ za komuny każdy ciągnik był produkowany na bakier. A ursus po 85 zaczął mieć takie absurdalne pomysły więc to nie jest nic dziwnego że takie ciągniki nie zostały wprowadzone do seryjnej produkcji.Ursus miał taką teorie że to co było jest ble a te co teraz będzie lepsze. O ile wstawienie 3p to bardzo ciekawe doświadczenie i dobre bo 360 3p to dobre ciągniki. Ale 3512 to już jakaś głupota ursusa. Zrobili kopie mf255 z gorszym wykonaniem. Kopia do tego stopnia że nawet felgi i maska jest taka sama. Tylko naklejka inna. I kilka szczegółów np inne sprzęgło.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj