Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

40% PSL 50% PiS 10% inne...

warchest    60

no i o korwinie nic nie slychac mial ta unie podburzac i powoli psuc by sie rozpadlo to a dalczego my rolnicy godzimy sie na takie ceny ziemi przez ta unie przeciez w 2016 roku obcokrajowcy wykupia ziemie nie mozna jakichs ustaw zrobic czy cos by w polsce mielie ziemie tylko polacy i rolnicy bo teraz to kupuja ziemie nie rolnicy na zarobek kupia teraz za okreslona sume i w 2016 sprzedadza z 3 lub 4 krotnym zyskiem wiec powinno sie cos z tym zrobic a i mali rolnicy coraz bardziej padaja przez co wieksze bezrobocie sie robi

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korwin dopiero w lipcu stanie się unioposłem

Wiadomość z agroFakt.pl

pooch    59

Nadal uważam, że Korwin w następstwie Palikota - pobryka, pobryka, nic nie zrobi i upadnie znowu zapadając ze swoją partią w sen na 20 kolejnych wyborów :)

W rolnictwie siła!!! :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez Arturo1610
      Witam. Posiadam pszenice jara nawre oraz jęczmien jary rubaszek, i nie wiem ile tego wysiać na ha ? jaka powinna być gęstość nasion na m2 ? dodam ze ziemia pod to i pod to to 3 klasa.
      I mam jeszcze pytanie odnosnie siewnika unia famarol s400, a doklładnie ile razy krecić korbą zeby próba krecona wyszla dobrze ? bo na forum widziałem ze pisza ze 14 razy a w instrukcji ze 17. Mierzyłem obwód kola to 208-210cm i teraz sam   nie wiem jak to z tą próba a juutro mam zamiar siać. Proszę o pomoc
    • Przez elux
      Witam
      Czy posiada ktoś opryskiwacz z serii LUX z Unii (Pilmeta)- rocznik 2017- jaki jest problem- belka na full regulacji hydraulicznej rozkłada się i składa zbyt szybko - nie posiadam w ciągniku pompy o zmiennym wydatku, więc zostaje kwestia regulacji na opryskiwaczu- serwisant z fabryki twierdzi że powinny być dławiki na instalacji ale u mnie nic takiego nie występuje- zwrócił natomiast moją uwagę dośc zabudowany rozdzielacz- i teraz pytanie czy jest opcja na nim to uregulować czy też nie??
      Miał ktoś podobny problem? Z góry dzięki za wszelką pomoc w sprawie
    • Przez tomek2201
      Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej tabeli wysiewu w której są nawozy inne niż saletra. Jeżeli posiada ktoś tabele dla innych nawozów to byłbym wdzięczny. Ewentualnie wypowiedzcie się jak ustawiacie wysiew i przy jakim nawozie na konkretną szerokość oraz prędkość jazdy i przy jakiej dawce. Ja sieje na 15m przy 8km/h. Interesuje mnie ustawienie dla mocznika, soli potasowej, saletrzaku, polifoski, superfosfatu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.