Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

40% PSL 50% PiS 10% inne...

warchest    46

no i o korwinie nic nie slychac mial ta unie podburzac i powoli psuc by sie rozpadlo to a dalczego my rolnicy godzimy sie na takie ceny ziemi przez ta unie przeciez w 2016 roku obcokrajowcy wykupia ziemie nie mozna jakichs ustaw zrobic czy cos by w polsce mielie ziemie tylko polacy i rolnicy bo teraz to kupuja ziemie nie rolnicy na zarobek kupia teraz za okreslona sume i w 2016 sprzedadza z 3 lub 4 krotnym zyskiem wiec powinno sie cos z tym zrobic a i mali rolnicy coraz bardziej padaja przez co wieksze bezrobocie sie robi

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korwin dopiero w lipcu stanie się unioposłem

Wiadomość z agroFakt.pl

pooch    58

Nadal uważam, że Korwin w następstwie Palikota - pobryka, pobryka, nic nie zrobi i upadnie znowu zapadając ze swoją partią w sen na 20 kolejnych wyborów :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez valtran111
      piszczie wszystko co wiecie o tych kosiarkach szczególnie oipinie i ceny?
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez mmzz23
      Witam,
      Mam problem z moją prasą Famarol DF 1.8 v. Usterka dotyczy zmiany ilości owinięć siatką. Na najwyższym położeniu prasa powinna owiną belkę 3,5 raza natomiast owija ją może nawet nie 1,5 raza. Czego może dotyczyć problem? Może jakaś regulacja. Ktoś przerabiał już ten problem? Nie mogę jeszcze w niej znaleźć korka którym móglbym wlać nowy olej do przekładni jeśli ktoś się orientuje. Prasa z 2010 roku.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Kto ma Fb niech wejdźe sobie w link poniżej - profil kandydata w wyborach Parlamentarnych
      https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=ts
      Tylko on może coś zmienić w tym naszym komunistycznym kraju, kraju którym rządzi korupcyjne PO i PIS i reszta złodzieji z Wiejskiej. 
      Na jego profilu można wszystkiego się dowiedzieć, jakie przekręty robi nasz rząd, jak za nasze pieniądze bawi się PO  i PIS i reszta tych komuchów. Gorąco polecam, zapoznajcie się z tą osobą i prosze głosujcie na niego w wyborach. On był przyjacielem Andrzeje Leppera. Lepper musiał zginąć bo mówił prawde. Stonoga nie daje za wygraną i chce obolić ten chory SYSTEM. 

Pozdrawiam.