Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

40% PSL 50% PiS 10% inne...

warchest    56

no i o korwinie nic nie slychac mial ta unie podburzac i powoli psuc by sie rozpadlo to a dalczego my rolnicy godzimy sie na takie ceny ziemi przez ta unie przeciez w 2016 roku obcokrajowcy wykupia ziemie nie mozna jakichs ustaw zrobic czy cos by w polsce mielie ziemie tylko polacy i rolnicy bo teraz to kupuja ziemie nie rolnicy na zarobek kupia teraz za okreslona sume i w 2016 sprzedadza z 3 lub 4 krotnym zyskiem wiec powinno sie cos z tym zrobic a i mali rolnicy coraz bardziej padaja przez co wieksze bezrobocie sie robi

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korwin dopiero w lipcu stanie się unioposłem

Wiadomość z agroFakt.pl

pooch    59

Nadal uważam, że Korwin w następstwie Palikota - pobryka, pobryka, nic nie zrobi i upadnie znowu zapadając ze swoją partią w sen na 20 kolejnych wyborów :)

W rolnictwie siła!!! :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lajkzxc
      Witam. Czy zetor 7245 poradzi sobie z rozsiewaczem unia brzeg 1200.  800kg na spokojnie można rozsiewać.   Ale jeżeli zasypiemy pełną tonę?  O podrywanie przodu się nie boję ale czy tył ciągnika wytrzyma?
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Siemka. proszę o opinie rozsiewacza Unia mx 1200

• Przez szczurek05w
      Kupię agregat ścierniskowy unia kos 2,1 m Lubelskie 
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.