Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
warchest    253

noi bardzo dobrze moze w koncu sie rozpadnie to dziadostwo zwane unia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

dokładnie niech dadzą godnie zarobić i doplaty sobie w du.. wsadzą ..podstawa psełdo rolnicy też by sie skończyli i ziemia nie była by tak niemożliwie droga


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ok, JKM wygrywa, przejmuje władzę, Polska występuje z Unii, która się rozpada dzięki jego działalności. Mamy bohatera narodowego! Super. Niemcy zamiast pakować ponad 90 mld euro rocznie w Unię, pakują w swoją gospodarkę i rolnictwo, Francja, Anglia i Holandia też. Koniec z dopłatami. Ceny maszyn, nawozów i paliwa, zostają jakie są (optymistyczna wersja), bo mamy dziki kapitalizm. Jak chcecie konkurować? Nie ma unii - nie ma pracy w niej. 2 mln Polaków wraca. Prędzej 6 mln. Cukrownie zamknięte, bo i tak już nie nasze, więc jak chcesz mieć słodko, to kupuj cukier z Francji lub Niemiec. Kopalnie? Zamknięte. Po co elektrownie mają płacić po 600 zł. za tonę, skoro mogą kupić za 200? Zresztą na prąd i tak niewielu będzie stać. Dobra informacja dla rolników - cena ziemi wzrośnie, potrzebne będą cmentarze, kto sobie nie radzi, niech zdycha. Uwaga, zachowajcie kwaterkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że Niemcy pakując kasę w Unię robią to tylko z dobroci serca? Że nie odnoszą z tego korzyści?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
Napisano (edytowany)

Ok, JKM wygrywa, przejmuje władzę, Polska występuje z Unii, która się rozpada dzięki jego działalności. Mamy bohatera narodowego! Super. Niemcy zamiast pakować ponad 90 mld euro rocznie w Unię, pakują w swoją gospodarkę i rolnictwo, Francja, Anglia i Holandia też. Koniec z dopłatami. Ceny maszyn, nawozów i paliwa, zostają jakie są (optymistyczna wersja), bo mamy dziki kapitalizm. Jak chcecie konkurować? Nie ma unii - nie ma pracy w niej. 2 mln Polaków wraca. Prędzej 6 mln. Cukrownie zamknięte, bo i tak już nie nasze, więc jak chcesz mieć słodko, to kupuj cukier z Francji lub Niemiec. Kopalnie? Zamknięte. Po co elektrownie mają płacić po 600 zł. za tonę, skoro mogą kupić za 200? Zresztą na prąd i tak niewielu będzie stać. Dobra informacja dla rolników - cena ziemi wzrośnie, potrzebne będą cmentarze, kto sobie nie radzi, niech zdycha. Uwaga, zachowajcie kwaterkę dla siebie.

Czytając to dochodzę do wniosku ze pisze to ... :) Przecież Ty nie masz żadnych argumentów że tak będzie tylko tak sobie ubzdurałeś w swojej główce kolego. Co drugie zdanie to totalny absurd... W ogóle nie rozumiesz mechanizmów ekonomii i wolnego rynku.

Edytowano przez SZYMANOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, JKM wygrywa, przejmuje władzę, Polska występuje z Unii, która się rozpada dzięki jego działalności. Mamy bohatera narodowego! Super. Niemcy zamiast pakować ponad 90 mld euro rocznie w Unię, pakują w swoją gospodarkę i rolnictwo, Francja, Anglia i Holandia też. Koniec z dopłatami. Ceny maszyn, nawozów i paliwa, zostają jakie są (optymistyczna wersja), bo mamy dziki kapitalizm. Jak chcecie konkurować? Nie ma unii - nie ma pracy w niej. 2 mln Polaków wraca. Prędzej 6 mln. Cukrownie zamknięte, bo i tak już nie nasze, więc jak chcesz mieć słodko, to kupuj cukier z Francji lub Niemiec. Kopalnie? Zamknięte. Po co elektrownie mają płacić po 600 zł. za tonę, skoro mogą kupić za 200? Zresztą na prąd i tak niewielu będzie stać. Dobra informacja dla rolników - cena ziemi wzrośnie, potrzebne będą cmentarze, kto sobie nie radzi, niech zdycha. Uwaga, zachowajcie kwaterkę dla siebie.

Kto uważa że bogaty finansuje i wspomaga biednego to jest kompletnym głupcem -w każdym kapitalizmie bogaty żyje tylko kosztem biednego i niezaradnego i żadnych skrupułów miał nie będzie jak go bez portek puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Marluk, szybko wyciągasz wnioski, to zaleta. Twoje wnioski są błędne, to wada. Szybkie wyciąganie błędnych wniosków, to duża wada. Jesteś psychiatrą lub psychologiem? Ekonomistą? Co usprawiedliwia Twoje oceny? Nie potrafisz odróżnić tezy od dowodu? No kolego, masz problem. Paktofonikas, nie wcale tak nie uważam. PROW, Młody Rolnik i inne programy "pomocowe", napędzają gospodarkę, w niewielkim stopniu naszą. Gdyby Claas, DF i inne firmy czekały, aż ktoś odłoży na np.nowy ciągnik za 200k, to przy nasyceniu zachodniego rynku trwało by zbyt długo. Postrzegam to, jako pomoc dla przemysłu i utrzymanie miejsc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

...w przeważającej większości zachodnim firmom, a konkretnie niemieckim. Nie od dziś wiadomo, że takie coś pompuje gospodarkę, ale bardziej to robią kataklizmy-odbudowa, wojny na których zależy mocarstwom, co ostatnio można zaobserwować i jeszcze kilka innych czynników.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Marluk, szybko wyciągasz wnioski, to zaleta. Twoje wnioski są błędne, to wada. Szybkie wyciąganie błędnych wniosków, to duża wada. Jesteś psychiatrą lub psychologiem? Ekonomistą? Co usprawiedliwia Twoje oceny? Nie potrafisz odróżnić tezy od dowodu? No kolego, masz problem. Paktofonikas, nie wcale tak nie uważam. PROW, Młody Rolnik i inne programy "pomocowe", napędzają gospodarkę, w niewielkim stopniu naszą. Gdyby Claas, DF i inne firmy czekały, aż ktoś odłoży na np.nowy ciągnik za 200k, to przy nasyceniu zachodniego rynku trwało by zbyt długo. Postrzegam to, jako pomoc dla przemysłu i utrzymanie miejsc pracy.

dostalem ostrzezenie za poprzedni post dlatego zmienie troche ton wypowiedzi... Szanowny kolego, problem lezy w tym ze jestes kompletnie przesiakniety propaganda ktora kreuja media i mowia ze ile to nie dostalismy od Unii jaki to rozwoj itp. Dotacje hamuja rozwoj a nie go przyspieszaja, zapytaj jakiegos madrego ekonomisty. dotacje rozleniwiaja zawsze... oczywiscie ze MF czy Claas chca dotacji. wiesz co byloby bez dotacji? ciagnik bylby tanszy i powstawalyby nowe firmy ktore konkurowalyby z tymi gigantami i przez to ceny bylyby atrakcyjne a teraz oni zamurowali ten segment i maja monopol. W biznesie nie ma czegos takiego jak pomoc. w biznesie dazy sie do tego zeby jak najwiecej zarobic i tyle. pomoc to moze byc wtedy jak ratujesz jakiegos biednego czlowieka i dajesz mu na chleb. w biznesie i ekonomii pomocy byc nie moze bo psuje ona rynek i zabija zdrowa konkurencje.

 

P.S. moglbys mi uzasadnic dokladnie dlaczego tak bedzie w panstwie KNP tak jak to opisales w poprzednim poscie, prosze o uzasadnienie tej wypowiedzi.

 

Kto uważa że bogaty finansuje i wspomaga biednego to jest kompletnym głupcem -w każdym kapitalizmie bogaty żyje tylko kosztem biednego i niezaradnego i żadnych skrupułów miał nie będzie jak go bez portek puści.

a kto powiedzial ze bogaty ma wspomagac biednego? bogaty sie cieszy ze ma pracownika a pracownik sie cieszy ze ma prace. to jest wzajemna korzysc. pewnie powiesz ze wyzyskuje pracownika. przeciez nikt nie kaze pracownikowi pracowac. a co powiesz jak wielu przedsiebiorcow nie moze zatrudnic pracownika bo wola zasilki jak normalna prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Marluk, ja wcale nie twierdzę, że tak będzie. Nie mam daru przewidywania przyszłości. To tylko jeden z możliwych scenariuszy. I w tym rzecz, że możliwy. Mamy niestety zakorzenioną tradycję wylewania dziecka z kąpielą. Nie twierdzę, że Unia jest naj, naj i wszystko super, ale nie można jej odmówić zalet. Ci, którzy twierdzą, że jest coraz gorzej ewidentnie nie pamiętają lat 80-tych, 90-tych (lub nie mogą pamiętać, bo ich jeszcze nie było). Nie znaczy to, że wszystko zostało zrobione najlepiej jak się dało i że nic nie trzeba zmieniać. Trzeba i te zmiany nastąpią, ale wprowadzajmy je rozsądnie. Był już w historii spec od radykalnych zmian, nazywał się Pol Pot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Cóż, dla mnie jest to tak ewidentne, że nie wiem od czego zacząć. Nauka: polscy studenci na europejskich uniwersytetach, polscy naukowcy w europejskich laboratoriach, wymiana młodzieży, dostęp do technologii. Rolnictwo: maszyny, środki ochrony roślin, znowu technologie upraw i hodowli. Strefa Schengen (stałeś kiedyś dwa dni na granicy?). Mimo wszystko dopłaty (osobiście wolałbym żeby popyt/podaż regulowały produkcję, ale skoro Unia dotuje swoją, to konkurowanie z nią bez dopłat jest skazane na porażkę). Infrastruktura, ochrona zabytków, straż pożarna, karetki i wyposażenie szpitali, policja i wiele innych rzeczy i spraw, które przyjmujemy dzisiaj jako oczywiste, a które nie tak dawno temu wcale oczywiste nie były. Unia nie jest idealna i nigdy nie będzie, ale to co było wcześniej, też nie było idealne. Spójrz na wschód, to jest alternatywa. Wiem, że pominąłem mnóstwo tematów, zarówno za, jak i przeciw. Też nie jestem idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

a wiec tak, wytlumacze ci kilka kwestii szanowny kolego o ktorych zapewne nie wiesz. polscy studenci i naukowcy. dawniej tez istniala wymiana mlodziezy i ludzi. przeciez 100 czy 200 lat temu ludzie podrozowali gdzie chcieli a chyba nie bylo Unii nie? czyli to dowod ze Unia wcale nie jest potrzebna do podrozowania. srodki ochrony roslin? nie rozumiem, uwazasz ze kraje nie bedace w Unii maja problem ze srodkami ochrony roslin czy kupnem maszyn? rozwin to bo za bardzo nie wiem o co chodzi. przegladalem ostatnio program ochrony roslin w Szwajcarii bo mam np. porzeczke i bylem ciekaw i maja tam wiecej srodkow niz my takze to zaden argument. W Australii tez kiedy patrzylem i podobnie. moim zdaniem to wada bo Unia bez sensu reguluje niektore rzeczy i producenci srodkow musza spelniac te kretynskie pomysly a przez to srodek jest drozszy. Producent nigdy nie placi za produkt tylko wrzuca koszty w cene a ta cene zaplaci konsument. Strefa schengen nie ma KOMPLETNIE nic wspolnego z Unia. to porozumienie do ktorego mozna albo nalezec albo nie. mozna nalezec do UE i nie byc w Schengen albo odwrotnie jak np. Norwegia czy Szwajcaria ktore naleza do Schengen ale do UE nie. takze tu jestes niedoinformowany kolego. Ale dlaczego takie kraje jak USA, Chiny, Australia, JAponia, Korea itd moga konkurowac bez zadnych doplat? dlaczego? uwazasz ze budowanie infrastruktury, szkol, szpitali, policji jest niemozliwe bez Uni? kazesz mi spojrzec na wschod, ale dlaczego kazesz mi spogladac na biedne kraje, spojrz na kraje ktore sobie swietnie radza bez Uni. W Unii tez sa kraje biedne jak Grecja czy Litwa czy Rumunia czy Bulgaria i czy sa takie bogate? nie. to nie jest zaden wyznacznik. Unia tylko przeszkadza bo naklada szereg regulacji. Nie wiem czy wiesz ale my do Unii dokladamy, moege przeslac na to dowod w postaci kalkulacji. Po prostu ty ulegasz medialnej propagandzie, ze pokaza filmik Sawickiego ze dali nam 300mld dotacji i przez to mamy to, to i to ale juz drugiej strony medalu nigdy nie pokaza i dopoki tego nie dostrzezesz to tego nie zrozumiesz. Nie wiem jak jeszcze mam ci to wyjasnic. robie co moge ale i tak jestes zaslepiony i tego nie widzisz. I tak naprawde znowu cos napiszesz ale pewnie wcale nie odniesiesz sie do tego postu tylko napiszesz cos nowego. a ja wlasnie chce zebys mi powiedzial, sluchaj mowisz glupoty, bo to, to , to i to... Podaj miejsce gdzie posze glupoty i powiedz dlaczego, uzasadnij to. Jesli tego nie zrobisz to znaczy ze nie masz racji, bo co z tego jak sie cos twierdzi ale nie potrafi sie tego udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

W USA niem dopłat ? dobre :D :D :D Ty w ogóle wiesz co było 100 lat temu albo 200 ? zabory kojarzysz ? 100 lat temu to w Polsce na wsi była taka bida i zacofanie że szkoda gadać...spójrz człowieku na świat wokół siebie otwartymi oczami a nie zamkniętymi , a zobaczysz to czego nie widzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Kolejna złota myśl kozulka :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jak tam ta zmiana wajchy ? nastąpiła ? :D :D :D oblewałeś sukces wyborczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Spróbuję jeszcze raz. Wymiana młodzieży: kiedyś to na wakacjach można było pojechać na obóz lub kolonie do DDR, Czechosłowacji. Na 3 tygodnie, liczba miejsc b. ograniczona. Dzisiaj można wyjechać na rok, chodzić tam do szkoły, poznawać kraj, ludzi i język. Naukowcy też wyjeżdżali, ale ilu? Swobodne podróżowanie? Ha,ha. 3 lata trwało, zanim udało mi się wyjechać do RFN. Uzyskanie paszportu, wizy, zakup dewiz. Nie było kantorów, zamiast tego cinkciarz w bramie z hasłem "czencz many". I tu się pojawiają dwa tematy, o których nie wspomniałem wcześniej, a które są istotą Unii. Ruch bezwizowy i zniesienie ceł. Wolny handel i jego konsekwencje. To, że możesz dzisiaj kupić takie same opryski jak w Szwajcarii. Słyszałeś o DDT? To "kretyńskie" regulacje Unii zabraniają produkcji i stosowania takich środków. Ilu znasz ludzi, którzy np. kombajn Claas, JD, NH, DF mieli w latach 80-tych? Sądzisz, że bylibyśmy w Schengen, nie będąc w Unii? USA dotuje rolnictwo, nie wiem jak jest w pozostałych krajach, które wymieniłeś, ale one nie graniczą z Unią. Podając Rumunię i Bułgarię jako przykład, strzeliłeś sobie w kolano. Od kiedy są w Unii? I jak tam wyglądało zanim do niej dołączyli? Grecja zamiast inwestować, przehulała miliardy euro. Teraz ponoszą tego konsekwencje. Nasze dokładanie do budżetu Unii zostawiam bez komentarza. Po raz kolejny, wychodząc z błędnego założenia, doszedłeś do błędnych wniosków. Sporadycznie oglądam telewizję i nie widziałem filmiku Sawickiego. To się kwalifikuje pod kategorię "pisanie głupot". To jest ostatni mój post na ten temat, więc nie oczekuj dalszych komentarzy. I jeszcze prośba - przestaw klawiaturę na polski 214 i zaczynaj zdania z dużej litery. Niby drobiazg, ale jednak tekst staje się czytelniejszy. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
Napisano (edytowany)

ale przeciez swoboda podrozowania i ruch bezwizowy to strefa schengen, ktora nie ma nic wspolnego z Unia. mozna byc w Schengen a nie byc w Unii. przeciez podalem ci na to przyklad. wolny handel? a czy nie moznaby wrocic do czasow gdzie byla EWG i byl swobodny przeplyw towarow a nie robic to co teraz gdzie Unia przypomina ZSRR i dolaczanie do siebie kolejnych republik narzucajac im swoje prawo. Nasz kraj utracil suwerennosc przyjmujac traktat lizbonski. nie znam ludzi ktorzy w latach 80 mieli Claasa, ale czy to zasluga Unii ze teraz sa. mylisz postep technologiczny z dzialalnoscia Unii. Ale co z tego ze kraje nie granicza z Unia. Australia, Brazylia, Indie a zwlaszcza CHiny. Chiny zbudowaly 10 tys km autostrad a przeciez nie dostaly zadych dotacji, przeciez tak nie moze byc a jednak. Da sie. Mam ci wyslac ten material na ktorym bedzie matematycznie jasno udowodnione ze na Unii tracimy? dlaczego to twoj ostatni post i konczysz dyskusje nie dajac mi nic powiedziec?

 

P.S. przepraszam za styl pisowni, faktycznie jest mniej czytelny ale to juz taki moj glupi nawyk.

Edytowano przez marluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@Ecopiotr

Ale dlaczego porównujesz okres komuny do czasów Unii? Za czasów komuny można powiedzieć ze byliśmy pod okupacja , była zimna wojna itp.

Ale był też okres po tzw. Okrągłym stole gdzie zaczeły sie zmiany. Od czasu uwolnienia sie od komuny do czasu wejścia do Unii nie było takich problemów z wyjazdem o jakich piszesz. Owszem były granice ale bez problemu mogłeś zrobić paszport z wizami też nie było wielkiego problemu. Zanim weszliśmy do Unii połowa młodzieży ode mnie ze wsi juz w Niemczech pracowała jedni na czarno inni legalnie na 3 miesięcznych wizach, wiadomo jakieś utrudnienia były ale do tej pory nawet bez unii myślę że były by juz dużo łagodniejsze.

Piszesz ze teraz można wyjechać na rok czy nawet na stąłe i tam mieszkać , pracować czy uczyć sie. Tylko czy ci wszyscy ludzie którzy wyjechali zrobili to bo chcieli czy bo musieli z powodu braku perspektyw w kraju. Tak więc to jest plus czy minus wejścia do unii bo rożnie można to rozpatrywać.

Unifikacja społeczeństwa w UE jest na rękę rządzącym bo ludzie zatracają patriotyzm czy inne wartości którymi kierowali sie w życiu na rzecz pracy i zarabiania kasy bo my Uni tylko do tego jesteśmy potrzebni czyli mamy pracować i myśleć tylko o tym i niczym innym.

Tak znam ludzi którzy przed wejściem do Unii mieli zachodnie maszyny owszem były to maszyny używane bo wtedy tylko na takie było ludzi stać ale nie odrazu Kraków zbudowano. Ukraińcy tez swego czasu wykupili wszystkie stare konne maszyny z Polski a zobacz jaki sprzęt teraz jedzie do nich.

No i kwestia tego czy od Unii bierzemy czy dokładamy.

Unia nic nie daje za darmo Unia inwestuje i Unia już ma z tego ogromne profity. Jest Unia polityczna która służy do wymyślania durnych przepisów i Unia gospodarcza ale nie taka która widzimy i o której mówią w TV. Na Unii gospodarczej korzystają tylko koncerny bo to im nie są potrzebne granice , różnorodność przepisów czy rózne waluty . Odejmując od tego co nasz kraj dostaje od Unii czyli składki które wpłacamy , ale również stracony majątek narodowy który przynosi zyski zagranicznym koncernom a nie nam. Ile jest zagranicznych firm w Polsce które wykorzystują dotacje z puli Polskiej i rozwijaja sie za pieniadze teoretycznie przeznaczone dla nas. Ile jest inwestycji z dotacją Unijną które realizują zagraniczne koncerny czyli pieniądze przeznaczone na dotacje inwestycji wypływają z powrotem z kraju. Dotację na rolnictwo to też jest jedna wielka fikcja i największe oszustwo pod słońcem. Podliczając wszystko to Unia jest jak pasożyt wysysający z nas wszystkie soki , oczywiscie nie da nam zdechnąć bo wtedy i sam zdechnie .

Zauważcie że wszystkie kryzysy wybuchały w momencie gdy zwykłym ludziom zaczyna sie dobrze powodzić i maja za dobrze. i właśnie kraje gdzie najwiecej kasy jest u ludzi najbardziej cierpią. Kryzys ma jeden cel a mianowicie ustawić ludzi do pionu zeby im sie w d*pach nie poprzewracało od dobrobytu więc trzeba pozbawić ich oszczędności aby nie rozleniwili nie zaczeli myślec o czymś innym niż tylko jak tu utrzymać rodzinę. Dziwne dla mnie jest również to że gdy wybuchł kryzys nagle podwoiła sie sprzedaż samochodów luksusowych więc dla kogo jest kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryzys jest wtedy gdy bogaty staje się bogatszy a biedny biednieje.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

PodziemnaTV ważny filmik wstawił :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widzę, że nawet nasze grono rolników, które PODOBNO najbardziej korzysta z UE zaczyna zauważać, że coś jest nie tak. Kości zostały rzucone, koledzy uniosceptyczni powiedzieli raczej większość tego co można tutaj napisać.Od siebie dorzucę również masakrycznie rozrośniętą biurokrację UE, przecież to przechodzi ludzkie pojęcie.Czy koledzy chwalący UE myślą, że naprawdę zachodnie państwa dadzą nam coś tak po prostu z dobrego serca nic na tym nie zarabiając? NIE, UE działa na zasadzie "daj nam 150zł, my po drodze zrabujemy 50zł, a potem bohatersko oddamy Ci 100zł". I to tyle ode mnie, pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

zastanawia mnie tylko czemu nadal zaden admin nie wstawil sondy, ankiety czy czegos takiego tu na forum aby kazdy user zaglosował na kogo glósował tj partie w wyborach ... ciekawe jak by to wyszlo na agrofoto;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj