Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kozulek2    228

czy ktoś wam broni iść glosować , masz jakieś proste przełożenie ze niby wszyscy młodzi was popierają ? nie , macie tyle co kot napłakał

co do kobiet to skończ bo to żałosne jest , zresztą czego się po takich spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

Błędem wg mnie jest w obecnej sytuacji oddawać głos na PSL.

To co pokazują od wielu lat nie ma nic wspólnego z byciem partią chłopską.

Koryto,koryto i jeszcze raz koryto.

 

Problem pojawia się z pomysłem na kogo oddać swój głos.

 

Pytanie mam do zwolenników KNP, czy przeanalizowaliście program i zasadność pomysłów Korwina??

Przecież poseł Żelichowski mówi, że taki młody człowiek z rodziny musi gdzieś pracować a że jest to akurat ARIMR to już nie istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

czy ktoś wam broni iść glosować , masz jakieś proste przełożenie ze niby wszyscy młodzi was popierają ? nie , macie tyle co kot napłakał

co do kobiet to skończ bo to żałosne jest , zresztą czego się po takich spodziewać

 

Żałosny jest ten kto pisze ze opieka zdrowotna jest darmowa;d

 

 

Co do kobiet, weszliśmy w grząski temat, ale cóż każdy ma swoje racje, jeszcze dla zaostrzenia atmosfery dodam że to Bóg stworzył Ewe z żebra Adama, a nie odwrotnie, czyli na chłopski rozum wziął cząstkę mężczyzny na całą kobietę, może coś w tym jest. :lol:

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin_95    7

Witam przed wyborami każda partia jest obrońcą uciśnionych a po wyborach jest znowu normalnie czyli każdy sobie rzepkę skrobie

A co do UE według mnie jest to jedna wielka mafia którą rządzą Niemcy. Cała ta UE uzależniła nas od innych państw zamiast eksportować towary to my je importujemy a największe przestępstwo jakie wyrządziła to zamknięcie polskich stoczni które były rywalem dla stoczni zachodnich. Podobnie z cukrowniami i z innymi branżami. Większość użytkowników mnie zlinczuję za swoje poglądy ale zagłosuję za PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Żałosny jest ten kto pisze ze opieka zdrowotna jest darmowa;d

 

 

 

podaj cytat gdzie ja to napisałem , pisałem o dyrdymałach jakie głosi Korwin więc to on jest żałosny

pranie mózgu to możesz robić w przedszkolu , tu ci nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

głupoty , głupoty i jeszcze raz głupoty panie wypisujesz ...jak można takie dyrdymały sprzedawać , Ty po prostu piszesz to co Ci jest wygodne

jakie'' teraz nasz rząd ''jak wiele rządów poprzednich to co robiło ? powtarzam ludzie uczciwi nie pchają się do władzy więc niby po co chodzić na wybory ? żeby jednych złodziei zamienić na innych , mnie żaden oszołom nie nabierze na te gadki ..co do narodowców to uważam że to dno - idiologiczna utopia nie mająca nic wspólnego z realną rzeczywistością

 

Ten rząd poprzedni i następne rządy beda robiły to samo jeśli My tego nie zmienimy. jak pisałem wcześniej 20 lat juz glosuje juz wszyscy rządzili a zmian nie widać, Niby sa różne partie maja rózne programy a jak dostana sie do koryta to robia to samo. Nie wiem czy jesli do koryta dostana sie nowi to cos sie zmieni czy nie ale głosowanie na obecne partie zasiadające w sejmie nie ma sensu.

Skoro uważasz ze wypisuję głupoty i dyrdymały to napisz swój punkt widzenia , może faktycznie Twój tok myslenia jest godny uwagi. Jak na razie to w twoich wypowiedziach czytam że " wy to głupoty bez sensu piszecie " Każdy ma prawo do swojego zdania nie ważne czy mądre czy mniej mądre ale nazywanie kogoś głupkiem bez uzasadnienia też nie jest "mądre"

Uważasz ze Narodowcy to dno , utopia, dlaczego? Co według Ciebie jest ta realna rzeczywistością , co nie jest tym dnem i utopią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to ze ludzi chorych na raka nie warto leczyć bo i tak umrą ,to że trzeba zlikwidować darmową służbę zdrowia itp. - to nie dyrdymały i głupoty ?

Co taki nastoletni narodowiec niby ma do powiedzenia ?

 

 

 

Proszę bardzo, sam napisałeś o darmowej służbie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z jednej strony iść na wybory i zagłosować to obowiązek obywatela (chodzę na wybory), a z drugiej strony przed każdymi wyborami stoję prze dylematem na kogo zagłosować (każdy wiele obiecuje ale realnie nie jest to do spełnienia).

 

Moim skromnym zdaniem na arkuszu do głosowania brakuje jednej opcji (do wyboru poza nazwiskami):

- brak odpowiedniego kandydata,

- brak odpowiednich działań długoterminowych"

- błędy popełnili poprzednicy,

- czynię tylko swój obowiązek obywatelski

- itp.

 

Bo idąc wrzucając czystą kartkę dajemy możliwość zafałszowania, znacząc źle czynimy głos nieważny i ukazujemy społeczeństwo jako nieuków (nikogo nie chcę obrażać), a jeżeli było by okienko z powyższym zdaniem do zaznaczenia może by to dało do zrozumienia że trzeba coś robić a nie tylko obiecywać , bo dziś duża część społeczeństwa nie idzie głosować bo nie widzi szans zmian.

 

Ot takie moje skromne zdanie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 

 

 

Proszę bardzo, sam napisałeś o darmowej służbie zdrowia

i ty uważasz się za inteligentnego , mało tego twierdzisz że kobiety są mniej inteligentne ?

gdzie ja tu piszę że w Polsce jest darmowa służba zdrowia ? pisze chyba wyraźnie na twoją prośbę co za dyrdymały głosi Korwin ...masz problem z głową czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Nie wiedziałem że piszemy o jakimś innym kraju i Korwin chce likwidować darmową służbę zdrowia chociażby w Wietnamie.

 

Niech ktoś rozsądzi ten spór.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin_95    7

kozulek najlepiej usiąść przed TVP info i robić bąki w śmierdzącym fotelu...

jeszcze trochę jeżeli nic się nie zmieni, ludzie wyjdą na ulice i krew się poleje bo dłużej społeczeństwo tego nie wytrzyma...

 

mnie ciekawi to co Ci wszyscy politycy bandy myślą, czy oni tak na prawdę czy taka obłuda z nich bije, bo takich bredni co oni mówią to zdrowy człowiek o nich nawet nie pomyśli :)

 

kto według Ciebie będzie strajkować te dwa miliony młodych osób co wyjechało czy ci którzy mają kredyt do spłacenia i jadą na dwa etaty żeby komornik nie przyszedł emeryci chcą dożyć starości w spokoju więc kto ma w kraju strajkować

wiecie dlaczego w zusie ciągle brakuje pieniędzy bo przedsiębiorcy płacą tylko 600 zł zusu od najniższej krajowej a resztę ukrywają jestem przeciwnikiem prywaciarzy wypiją z pracownika wszystką krew a oni góry złota sobie usypują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

zenekc330

to jego wypowiedz nie moja , więc spytaj autora ...nie przekręcaj faktów na przyszłość bo widzę że lubisz manipulować

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A państwowe rozkradną, bo państwowe to niczyje. Czy w ogóle w tym państwie jak jakaś instytucja która nie przynosi strat?

 

@kozulek o którą wypowiedz Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie wiedziałem że piszemy o jakimś innym kraju i Korwin chce likwidować darmową służbę zdrowia chociażby w Wietnamie.

 

 

Nie wiem jak służba zdrowia w Wietnamie ale szkolnictwo jest płatne (poza podstawówka), miałem przyjemność gościć Wietnamczyków w gospodarstwie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Podstawowa opieka zdrowotna w Wietnamie jest darmowa, ale poważniejsza hospitalizacja jest płatna, także nie był to dobry przykład z mojej strony;d

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesar5678    0

Panowie wiadomo, że każdy z polityków potrafi ładnie mówić przed wyborami, a później i tak zrobią co chcą. Jak już w rządzie mają być k... i złodzieje to niech to będą nasi,bo przyjdą inni złodzieje i też będą kraść tylko, że nie będą się tak patyczkować.

 

To są tylko wybory do eurokoryta gdzie europoseł i tak nie ma nic do powiedzenia, specjalnie go tak rzucają dając spore diety (bo ogólnie wyciągają ok 50 tys zł/ miesiąc) aby w PL nie miał czasu się udzielać a i Parlament Europejski to jest pic na wodę bo Stara Unia zrobi co będzie chciała.

 

Ja jestem za PSL mają trochę wpadek ale pomyślcie co by było gdyby u władzy był PiS z np Korwinem? KRUS na początek do likwidacji...

PSL jako jedyny nie jeździł na Ukrainę aby " Wspierać sąsiadów" a inne partie non stop tam krzyczały i mamy teraz ASF, embargo na mleko, i niedługo pewnie na owoce do Rosji.

Kto był za prywatyzacją lasów państwowych? PSL chyba jako jedyny nie.

Mamy przecież teraz dobrego Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego, który potrafi ściągnąć kasę do rolników, robi przesunięcia aby kasy, której nie udało się wydać nie oddawać do UE

 

Pewnie macie racje denerwując się na PSL bo to zawsze była partia chłopska, ale powiedzcie czy jakiś inny zawód ma swoją reprezentację w rządzie??? Musimy ich mocniej po prostu przycisnąć. Jak rolnikowi we Francji czy Niemczech się krzywda dzieje to oni od razu wychodzą na ulicę, więc i my ich będziemy cisnąć aby pilnowali Naszych interesów w kraju i UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Każda partia szuka niszy do zagospodarowania PIS ma swoja grupe wyborcow PO swoja a PSL ma swoja czyli teoretycznie nas rolników ale to nie znaczy że te partie cos robia dla swoich wyborców. Celem jest zyskanie tyle głosów ile sie da aby jeśli nie rzadzic to przynajmniej dostac sie do koryta. Każda partia ma swoje strefy wpływu , strefa wpływu dla PSL jest sektor rolny. I to nie my coś mamy dzieki PSL tylko PSL ma koryto dzięki nam. Nam sie rzuca ochłapy abyśmy nie zdechli bo jesteśmy im potrzebni przed kolejnymi wyborami. I tak jest ze wszystkimi partiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pszewodniczący PSL po wyborach w nowym rządzie miał propozycje objęcia tekę ministerstwa rolnictwa i odmówił bo go rolnictwo nie interesuje

Edytowano przez Czterdziestolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

kto według Ciebie będzie strajkować te dwa miliony młodych osób co wyjechało czy ci którzy mają kredyt do spłacenia i jadą na dwa etaty żeby komornik nie przyszedł emeryci chcą dożyć starości w spokoju więc kto ma w kraju strajkować

wiecie dlaczego w zusie ciągle brakuje pieniędzy bo przedsiębiorcy płacą tylko 600 zł zusu od najniższej krajowej a resztę ukrywają jestem przeciwnikiem prywaciarzy wypiją z pracownika wszystką krew a oni góry złota sobie usypują

 

to też trzeba zlikwidować podatki dochodowe to wtedy nie będzie takiej niesprawiedliwości, ja gdybym pracował to oczywiście na czarno bo mam pewny pieniądz bez okradania mnie przez państwo, a nie łudźmy się i tak emerytury na stare lata nie otrzymam bo zus jeszcze troche pofinda i zdechnie, przecież zus to piramida finansowa coś ala amber gold .

A pracodawca też musi się jakoś utrzymać, też ma zobowiązania do wierzycieli, podatki, rachunki itp. wystarczy obniżyć podatki proste ale jakież trudne

 

Młodzi będą strajkowac co kochają swój kraj i nie chcą z niego wyjeżdżać za niewolnika (murzyna) robić u bauera czy jakiegoś Hansa


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy rząd dokłada sobie tylko nowych praw i nowych źródeł dochodów a nam wszystkim obowiązków i obciążeń finansowych a szczególnie kredyty i zadłużenie trzymają nas w ryzach żebyśmy za bardzo nie podskakiwali i tak się to wszystko kręcić będzie dopóki nie powiedzą wszyscy że dość tego i pojadą na wiejską i tego dziadostwa nie rozpędzą a najważniejsze jest wyłączyć rządową propagandę w mediach i środkach masowego przekazu za które każą nam płacić abonament i dostarczają nam te wiadomości które im odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jxp    8

A co niby PSL przez te wszystkie lata zrobiły dla rolników???? Chodzi mi o konkretne działania i efektywność w rowiązywaniu problemów. Niedawno mieliście przykład jak PSL jest skutecczny w związku z ASF dwa PONOĆ chore dziki i kryzys na rynku trzody w całym kraju, obiecali odstrzał (bla bla bla, że tak szybko się nie da procedury itp), sprawa trochę przycichła i figa.

Ubój rytualny tak samo, przecież PSL jest w koalicji i ma WIĘKSZOŚĆ KOALICYJNĄ więc nie gadajcie, że zrobi;li wszystko co się da, jakoś nie było widać żeby umierali za tą sprawę, a głosują za wszytskim co PO chce bez żadnych oporów.

I będzie tak dalej, chyba, że wreszcie rolnicy przejżą na oczy i nie dadzą im przepustki do Europarlamenty. Wtedy dopiero jak stracą parę stołków spod d*py to możed zaczną coś robić, a nie tylko szerzyć propagandę. Napewno wyjdzie im to na zdrowie. Generalnie to chyba już dosyć głosowania na te partie, które są w parlamenicie. Pora uzdrowić suytuację i pokazać, że nie ma nic za nic. Jak się nie spisują to do wypadają z gry może wtedy zacznie się coś robić w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze mówią że nie starczyło im czasu lub sami nie rządzili bo tak jest najprościej ale PIS i PO samodzielnie rządziło ( był premier i prezydent z tej samej partii u władzy w tym samym czasie) i żadnych przedwyborczych postulatów nie wprowadziło w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Do użytkownika cesar5678 :

Bardzo mocno kibicuję likwidacji takich instytucji jak ZUS i KRUS. Obywatela powinno być stać na to żeby się leczyć i żeby uzbierać sobie na godne życie na starość. Co mi po płaceniu składek jak dostanę parę złotych renty za tyle lat pracy? Jak chcę wyleczyć ząb to tak muszę dopłacić za lepszą plombę, bo ta refundowana jest byle jaka, więc co nam po takiej darmowej służbie zdrowia? Poza tym PSL nie jest partią broniącą interesy polskiego rolnika, bo dopiero teraz zaczęli coś kombinować aby np SŁUPY zniknęły z zakupów użytków rolnych a do tej pory jakoś im to nie przeszkadzało i przyjeżdżali na przetargi przekupieni małorolni z kontem pełnym pieniędzy. Inna sprawa, ubój rytualny, jak często widzieliście w mediach przedstawiciela PSL, który argumentami głównie ekonomicznymi popierałby projekt rządowy o zalegalizowaniu tej metody uboju? Nie wspomnieć o tym, że w trakcie głosowania wyłamał się spod dyscypliny partyjnej poseł PSL, który wcale nie raczył zagłosować. Twój dobry minister rolnictwa jest tak dobry, że ostatnio dostał jajkiem od rolników przybyłych na spotkanie z nim. Czy zatem rzucanie w kogoś jajkiem jest aktem poparcia dla ministra czy według Ciebie odzwierciedla inne stanowisko rolników wobec poczynań władzy? Chciałbym tylko Wam wskazać, że partie z Parlamentu od wielu lat zamieniają się stołkami i nic z tego nie wynika a ludzi pracujących gnębi się jak się tylko da. Po co więc pracować i mieć z tego satysfakcję jak można nic nie robić i iść do władzy samorządowej, która zajmuje się rozdawnictwem pieniędzy podatników bo takim nierobom daje pieniądze z tytułu: bycia bezrobotnym, bycia samotną matką, bycia w separacji, bycia w trudnej sytuacji materialnej itp itd. Po co więc pracować jak państwo da? To jest chore myślenie, a partie dają, bo chcą mieć elektorat, a co robi taki obdarowany przez państwo bezrobotny? A no siedzi przed telewizorem i widzi jak pięknie w Polsce jest po 10 lat bycia w Unii Europejskiej, jak buduje się nowe drogi, stadiony, lotniska, obiecujących kolejne podwyżki zasiłków posłów. Dlaczego ma nie głosować na nich jak oni to wszystko dają? Nie głosuję na partie z Parlamentu, które zabierają mi pieniądze żeby jeden z drugim miał za co się najeść i leżeć cały dzień przed telewizorem z fajką i piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Czy zatem rzucanie w kogoś jajkiem jest aktem poparcia dla ministra czy według Ciebie odzwierciedla inne stanowisko rolników wobec poczynań władzy?

 

 

Nikogo nie bronię, ale nie urodził się taki aby wszystkim dogodził.

 

Jeden się cieszy że wzięli gospodarstwo pod rondo drogowe drugi płacze bo chcą mu zabrać.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj