• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.
    • Przez konradkaczorowski
      Witam chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy w życiu remont . Wydatki na materiały wyszły mnie +/-500 zł. Na kolejny ogień idzie Ursus C-360, z którego też będzie fotorelacja. Zdjęcia może nie są profesjonalnie zrobione, ale liczy się efekt końcowy.

• Przez toobek
      Witam
      Czy ktoś ma może do sprzedania katalog części do pługa Unia Grudziądz TUR 35, model U-123 rok produkcji 2002? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !
    • Przez adamek1942
      Witam mam oto takie pytanie która będzie lepsza z tych kosiarek?? w grę wchodzi dysk i bęben.
    • Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.