Skocz do zawartości
Bartollo92

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl)

Polecane posty

Bartollo92    0

Tak jak w temacie jaki agregat do renówki 100 koni 6 cyl ;) ? obecnie mam bometa 3.0 m to troszkę za mało , co polecacie , może ktos ma podobny ciągnik ?... prosze nie piszcie mi tylko że 5 m i ogień bo to bez sensu meczyc traktor i siebie :D

AlaCapone    4068

Co się tak oburzasz? ;)

Moja najmłodsza córka z wielką łatwością potrafi powiedzieć, jaka jest cyfra pomiędzy 5 a 3?. Bez zbędnego namysłu odpowie, że 4 a chodzi do przeczkola.

Skoro obecny 3 metrowy jest za mały a 5 m to za dużo to odpowiedz sobie sam jaki kupić.

Jak ktoś napisze "dobry" - marki "x" to powiesz, że za drogi. Inny napisze, że "y" marki to powiesz to badziewie.

Każdy będzie zachwalał swój zakup.

Dla przykładu: Sam mam Agro-Masz agregat podorywkowy (ścierniskowy) APP 2,6 Plus szerokość 2,6m i uważam, że jest wystarczający. Mój ciągnik 92 KM spokojnie pociągnie 3m, ale uważam, że lepiej jechać szybciej niż parkotać powoli - efekt o niebo lepszy (wypróbowany).

Masz pewien pogląd na sprawę to decyduj się sam. Nie ma sensu pisać i oburzać się. Ja tu nie widzę zadania z 3 niewiadomymi.

Edytowano przez AlaCapone

Bartollo92    0

Posłuchaj , chyba masz problemy z odczytywaniem emocji :) wiesz co to są emotikony ?? jak nie mogę podesłać link do źródła które wyjaśni ci to pojęcie . Jak widzisz moje zdanie zamieszczone we wczesniejszym poście zakończone jest EMOTIKONEM co znaczy że takie zdania nie są i nie powinny być odczytywane ,emocjnalnie ( co tyczy sie akurat twojego przypadku) , poza tym emotikon na końcu zdania , jest czymś co nieco zmienia wyraz zdania poprzedzającego ( w sensie zdanie z pozoru o charakterze agresywnym , staje się żartem ). Bardzo się cieszę że masz córkę niech rośnie duża i w ogóle , ale bez obrazy co mnie to obchodzi , pytam o agregat :);) , dziwią mnie filozofie jakie zamieszczasz w swojej odpowiedzi ........ Potrzebowałem takiej odpowiedzi jak napisałeś o swoim agregacie , sam zastanawiam sie nad Agro- Maszem ......... Mój ciągnik ma oponę z tyłu 650 a z przodu 480 :) ....... a co do prędkości jazdy przy ścierniskowym to chyba rzecz naturalna , bo inaczej taki agregat nie spełnia swojej funkcji . Więc jeżeli chcesz pomóc to przedstaw swoje doświadczenie w formie ( mam ciągnik 95 km i agregat uprawowy X m i daje rade , lub nie jednak zaduży )

Co się tak oburzasz? ;)

Moja najmłodsza córka z wielką łatwością potrafi powiedzieć, jaka jest cyfra pomiędzy 5 a 3?. Bez zbędnego namysłu odpowie, że 4 a chodzi do przeczkola.

Skoro obecny 3 metrowy jest za mały a 5 m to za dużo to odpowiedz sobie sam jaki kupić.

Jak ktoś napisze "dobry" - marki "x" to powiesz, że za drogi. Inny napisze, że "y" marki to powiesz to badziewie.

Każdy będzie zachwalał swój zakup.

Dla przykładu: Sam mam Agro-Masz agregat podorywkowy (ścierniskowy) APP 2,6 Plus szerokość 2,6m i uważam, że jest wystarczający. Mój ciągnik 92 KM spokojnie pociągnie 3m, ale uważam, że lepiej jechać szybciej niż parkotać powoli - efekt o niebo lepszy (wypróbowany).

Masz pewien pogląd na sprawę to decyduj się sam. Nie ma sensu pisać i oburzać się. Ja tu nie widzę zadania z 3 niewiadomymi.

..................... POza tym jak pewnie doberze wiesz , agregaty nie występują tylko i wyłacznie w szerokości odpowiadającej pełnym metrom tj. 1 m , 2m itd więc nie gadaj mi że jest miedzy 3 a 5 cyfra 4 !:) może byc szerokość np. 3,20 m lub 3,60 lub nawet 4,20 o czym myślę.....

A tak juz z innej beczki pytałem o agregat (uprawowy ) a nie o ścierniskowy :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a ja mam ciągnik 160 KM i z agregatem 3.6 m spokojnie daje radę ,myślę że i 4,5 m by pociagnoł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się