piter330m

Zaczep tylny C-325

Polecane posty

piter330m    0

Witam zakupilem przyczepe samozbierającą do mojego ciapka i bardzo mi obwisł zaczep niewiem co robić próbowałem dokrecac ale jest tak zapieczone ze nie da rady prosze o pomoc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

A zawleczkę wyjąłeś? Tamten gwint jest spory i nawet zapieczony powinno dać rade ruszyć, ewentualnie WD40 i co ma nie ruszyć jak ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

A zawleczkę wyjąłeś?

Właśnie nie a przeróbka jakas z c 330

A na co liczysz? Że ktoś Ci przyjedzie to zrobić? Wyjmij zawleczkę i go dokręcisz :D A jak nie to bez odkręcania i tak nic nie zrobisz przecież. Odrdzewiacz i kręcić. Później możesz jakieś podkładki próbować a jak nie to nowa guma. W zasadzie nie do końca wiadomo jaki to zaczep skoro piszesz, że jakaś przeróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To co ty w końcu masz za zaczep. Wstaw zdjęcie i będzie wiadomo ale w oryginale były takie jak te 2 wyżej. I udało Ci się odkręcić śrubę przez te kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter330m    0

Własnie mam taki jak wyzej taki sam jak w c 328 Co mam robic moczyłem w ropie i nic :( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

nie ropa, tylko coca cola , bo jest lepszym penetrantem, poza tym odpowiednio długo łom w widełki i musi pójść, Nie bój się śruba się nie ukręci. Możesz na niej ciągać nawet naście ton i to szarpiąc w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione wzmocnienie żeby nie obwisl. Jeśli nie rozwiązałeś problemu to wstawię zdj jutro. 


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez 1kejsi1
      Witam.
       
       
      Więcej informacji na PW
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś jak wysunac dolny zaczep na haku w john deere 6910S bo nie moge czy tam jest jakes  zabezpieczenie czy zawur .z góry dzieki. Zdiecie podgladowe na dole dalem.

    • Przez TheGonzuu2001
      Witam planuje kupować beczkowóz ok 6-8 tyś litrów. I moje pytanie brzmi czy lepiej wybrać na górny czy dolny ? Jakie plusy i minusy ? Posiadam zaczep suwany.  Będzie ciągana ciągnikiem 100 KM. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam ;D 
    • Przez terrytrixx
      Kupie dolny zaczep typu hitch 
      Case 5130 , 96r
      Telefon :508-720-630
      Jezeli nie odbieram pisac .. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj