Polecane posty

przemek308    35

Słyszałem ze te ciągniki są lekkie i praca na nich bardzo męczy. Ja osobiście wolał bym jakiegoś fendt'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

dowaliłeś... Przypomnij sobie różnicę w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jak chcesz zetora to może frotę są chyba cieższe od prox. No i ma więcej koni.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

konie prawie te same gabaryty inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Słyszałem ze te ciągniki są lekkie i praca na nich bardzo męczy. Ja osobiście wolał bym jakiegoś fendt'a

Ta proxima zdaje się, że i tak jest blisko pół tony cięższa od Twojego mniejszego fendt'a.

Niektórzy wolą mieć nowy bo zawsze to nowy.

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

a to wcale nie prawda mój fendt w papierach ma wbite coś ok 5,5tony a patrzyłem w internecie to te zetory ważą od 3750kg do 4540kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

ale dociążona frotka będzie cięższa niż 5,5 tony. Mimo wszystko polecam kupno nowego, tak jak już pisali inni nowe zawsze nowe, a używane to loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

ja kupiłem 12-03-2014 zwykłą proxime 90 bez obciążników i waży 3600 i w agregacie unia kombi 3 metry na górzystym polu dęby stawia i trzeba z przodu obciążniki założyć bo jest lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

no a czego się spodziewałeś nie biorąc obciążników ?

 

jak masz kase na nowe to kupuj nowe, ja cie do niczego nie namawiam tylko wyrażam swoje zdane na dany temat

Do tego służy forum, każdy wyraża swoje zdanie a autor tematu przychyla się w końcu do jednej ze stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

niewiem dlaczego nazwali tego zetora proxima power mialem okazje tym sie przejechac i powiem ze np zetor 7745turbo wydaje sie bardziej zrywny niz ta proxima a do fendt 310 nawet 15 letniego to zetora  nowego niema co porownywac fendt bije go pod kazdym wzgledem ekonomia kultyra pracy komfort operatora niezawodnosc i zywotnosc pozd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dario1601
      koledzy potrzebne mi sa wartosci kalibracyjne szkrzyni 18 na 6 . kupuje taki ciagnik i chcial bym porownac w jakim stanie sa sprzegla
    • Przez seat1Leon
      Witam,co sadzicie o proximie 90 z 2013roku ma przepracowane 400mth ,na co zwrocic uwage przy kupnie 
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez adamek1942
      Witam jak tam wasze dpf-y w zetorkach?? ??znalazłem sporo tańszy od oryginała niby ma być dobry tylko ciekawi mnie czy z tej puchy nie będzie szło echo wiadomo zetory głośnawo pracują.
      https://www.olx.pl/oferta/wklad-obudowa-filtra-czastek-stalych-dpf-zetor-proxima-i-inne-CID757-IDrkXmx.html
      czy ten oryginał tutaj wygląda jakby jeszcze na ściankach było coś do tłumienia.
      https://imged.pl/wklad-serwisowy-dpf-zetor-93-5165-31150882.html
       
    • Przez adamek1942
      Witam, jak tam wasze końcówki womu przy zetorach hym ??? dokładniej chodzi o łożyska  spotkałem kilka ze sporym luzem, wiecie jak sie do tego zabrać na przyszłość ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj