Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robi57362

przedni napéd w mtz 82 nie odlacza sie

Polecane posty

robi57362    56

witam mam problem z mtz 82 1999 rocznik 3 tys moto godzin konkretnie przedni napéd nie wylacza sie caly czas jest wlaczony.Nie wiem co z tym zrobic jestem wlascicielem od niedewna. Prosze o szybka odpowiedz bo slyszalem ze jak jezdzi sie czaly czas z wlaczonym przednim napedem to moze sprzeglo posrednie zepsuc albo skrzynia. Mam jeszcze jedno pytanie jaki symbol ma siøownik od podnosnika ten duzy poniewarz cieknie a chcialbym zamowic uszczelniacze ale nie wiem jakie. Z gory dziekuje.

Michalmeer    366

jeśli dzwignia nie chce wrócić zpowrotem na dół to pod kabiną jest taka fasolka od napedu zeby sam sie nie wyłaczał .. tam napsikaj wd40 i pomoże

robi57362    56

spróbuje ale probowalem tą dzwignie mocno wdusic i nie pomagało czy możliwe że jest coś popsute w tym mechanizmie włączania

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    585

Odepnij cięgno od dźwigni wychodzącej z przystawki i się wyłączy. Popraw miejsce przejścia dźwigni przez podłogę. tam łapie.

robi57362    56

dzięki za pomoc. spryskalem ta fasolke wd 40 podniosłem lewarkiem przód poruszałem kołami i zeskoczylo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez polskiepole
      witam, pewnie jak większość zaczynających forumowiczów zaczynam od problemu. Mam od nowego polmot 10014H i trochę z nim problemów mimo stosunkowo niedużego przebiegu. Najgorsze jest to że ciągnik przestał rozłączać przedni napęd. Cewki sprawdzone dostają prąd i działają. Ktoś wie jak do tego się zabrać ? pomóżcie bo wycieło mi już przednie opony
      ps
      mam w pdf katalog części do 10014H gdyby ktoś potrzebował mogę podesłać
    • Przez RedPower
      Witam,
      Dziś przy odśnieżaniu zepsuł mi się przedni napęd. Mianowicie wogóle się nie włącza (ikonka się świeci). Gdy tylne koła się ślizgają wałek od napędu wogóle się nie kręci. Przy większych prędkościach coś hałasuje (łorgot). Co mogło się zepsuć?

• Przez szczypek91
      Witam. Mam problem ze skrzynią c385, a mianowcie jak wbije wsteczny (którykolwiek bieg) i puszczam sprzęgło to coś strasznie wali w skrzyni a ciągniki niejedzie tylko tak delikatnie łapie i przeskakuje, dopiero po chwili załapie ale nadal wali i bardzo powoli jedzie jak jest na pusto bo jak załaduje przyczepę to niema szans cofnąć tylko wali. Dodam że psuło się to stopniowo, wcześniej delikatnie pukało i można było cofać. A jak jadę do przodu to puka delikatnie. Więc co to może być? Znajomy powiedział że może atak ale miał wytłumaczony problem tylko przez tel. Kuzyn miał podobnie przy c330 i zdjeli siedzenie i obudowę z góry i tylko skręcili z góry atak i wszystko wróciło do normy. Więc czy jest możliwość że coś się poluzowało i da się skręcić z góry? No i co w ogóle się stało? I czy mogę prosić o jakiś schemat skrzyni albo cała tą książkę od ciągnika. Z góry dzięki.