Zaloguj się, aby obserwować  
andrzejkrasny

koszenie koniczyny na ziarno

Polecane posty

rolnik554    8

jeśli chcesz kosić tą koniczynę to bez żadnych wiatrów bo nic z niej nie zostanie jak dasz wiatry a póżniej trzeba jechać na czyszczalnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wiatrach to wiem raczej napewno trzeba wymienić koło pasowe na wentylatorze na większe zeby jeszcze bardziej zmniejszyc wiatry

oglądałem ostatnio mf 31

kolego jesteś z lubelskiego jak długo kosisz takim mf-em jak się on sprawuje i jak jest z dostępnością części

 

ja ma obecnie mf 835 ale mysle zmienić na inny ktorym mogłbym kosić koniczyne u mnie w okolicy kosza koniczyne tylko bizonami a ja jakoś niemam przekonania do bizona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi76    5

Witam, sprzedam instrukcję obsługi kombajnu MASSEY FERGUSON 27 po polsku, jest to tłumaczenie z języka francuskiego, bogato ilustrowane, zawiera kompletne tabele ustawień dla poszczególnych upraw takich jak zboża, rzepak, trawy nasienne i wiele innych, schematy: elektryczne, hydrauliczne, smarowania i czyszczenia wraz z opisami, opis działania i kalibrowania UNICONTROLA, ustawienia tryjera i wiele innych przydatnych porad i ustawień podzespołów. Instrukcja ta dedykowana jest do MF 27 ale będzie pasować również do wszystkich kombajnów marek Massey Ferguson, Dronningborg oraz Case Dania posiadających młocarnię o szerokości 140 cm są to modele takie jak: MF 27, 29, 29XP, 31, 31XP, Case Dania D7200, D7500 itp, Dronningborg D7000, D7000S, D7200, D7500, D7800, D8000, D8000S. Link do aukcji allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rucin
      Kupiłem superka i juz kilka tygodni go przeglądam i gdy chciałem otworzyć rure wysypu to było cieżko coś skrzypiało i strasznie cieżko szła wcześniej tak nie było gdy otwierałem podczas oglądania u poprzedniego właściciela co może być przyczyną.A może da sie jakos łatwo zrobić żeby była otwierana hydraulicznie??
    • Przez Mati2812820
      Wie ktoś może, jaka jest pojemność zbiornika na ziarno w litrach w kombajnie Fortschritt E-514?
    • Przez sirmnemonic
      Jak w temacie. Koszty, średnie ceny sprzedaży, wydajnośći z hektara.
       
      Proszę o wypowiedzi osób prowadzących taką uprawę
       
      Nie pisz posta dużą czcionką na dodatek drukowaną!!!
    • Przez Maroczek1
      Witam! Mam problem ze zdjęciem zużytego łożyska (to przy regulacji grubości śruty) w śrutowniku na kamienie WUKO (Załączam poglądowe zdjęcie śrutownika)
       
      Zabezpieczenia zostały zdjęte. Może miał ktoś z was podobny problem? Jeśli tak proszę o szybką odpowiedź!!!
       
      Pozdrawiam

    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Jestem przed zakupem kosiarki bijakowej tylno bocznej firmy Tehnos. Co sądzicie o tej marce? Jakie firmy kosiarek bijakowych są godne uwagi ?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj