denis667

Kompresor samoróbka.

Polecane posty

denis667    0

Witam mam kompresor samoróbkę i chce zrobić tak że jak się napełni zbiornik żeby się wyłączyła jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Fakt, ale nic nie wiemy o sprężarce ,moja nie potrzebowała pomocy w rozruchu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Presostat połączony z zaworem zwrotnym, jest koniczny gdy silnik nie daje rady ruszyć gdy ciśnienie spadnie do wartości załączania.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniack1211
      Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.
       
       
       
       
      a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg
    • Przez przemyslaw111187
      Witam
      Moze ktos z was ma doswiadczenie z malowaniem duzych powierzchni w budynkach inwentarskich
      Jakich urzadzen urzywace do malowania wapnem emulsja itp
      Czym czyscicie powierzchnie sciany syfity ? na mokro czy na sucho?
      Interesuje mnie glownie malowanie za pomoca agregatu malarskiego lub podobnych maszyn na bazie kompresora
      Chce kupic cos do malowania tylko nie wiem czy to ma byc zwykly kompresor pistolet i zasobnik czy profesjonalny agregat malarski
    • Przez wrobelek02
      Witam, jak ogrzewacie swoje garaże, myślę nad zrobieniem takiego piecyka z beczki albo brojlera, proszę o wasze pomysły oraz zdjęcia. interesuje mnie tylko piec na drewno.
    • Przez piotrek6967
      Witam wszystkich na forum. Jeżeli temat zakładam w złym miejscu to proszę oprzeniesienie.
      Rozpoczynam budowę kompresora do pompowania, okazyjnie malowania i cokolwiek innego się wymyśli. Posiadam butlę (190 litrów) 2 chłodnice powietrza i sprężarkę dwutłokową którą nie wiem jak podłączyć i jaki silnik ona potrzebuje.
      Sprężarka nie ma żeberek jak inne więc czym jest chłodzona? Ma dużo otworów na przewody i to kolejna zagadka. Jeżeli ktoś wie coś tym urządzeniu proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
      poniżej dołaczam zdjęcia
       
       
       
       
    • Przez marcin28176
      Co sądzicie o tym?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj