Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie?

Polecane posty

Ferdek07    75

Tak jak w temacie, mój 3,5 t przez prawie 30 lat wywoził od około 120 kiedyś - 180 rocznie ostatnio, czyli średnio 150 rozrzutników, co daje ponad 4 może prawie z 5 tyś - czy to dużo czy mało jak na rozrutnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rocznie beczkowozem o pojemności 3000l wylewamy ok 40 beczek, a rozrzutnikiem 5t wywozimy ok 180-200 gnojar.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Moja propozycja jest taka...może piszmy jeszcze od jakiej ilości zwierząt mamy taką ilość obornika i gnojówki...co ty na to @Ferdek07...??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ja wyworze rocznie też koło 150 rozrzutników 6,5 tony ;] może więcej moze koło 180 ;] Mam 40sztuk wszystkiego ;] z jednej płyty wychodzi 50 rozrzutników ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

rozrzutnik 4t - tak mało że nie wiem - ale liczba 100 jest tu grubo przesadzona, od 4 sztuk bydła i niecałe 300 sztuk trzody

 

beczka asenizacyjna - tak dużo że po miesiącu się gubię ale spokojnie 30 miesięcznie, a to ze względu na usługi asenizacyjne jakie prowadzę w okolicy


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ze zbiornika 360m2 rocznie wywożę około 150 beczkowozów + jeszcze wujek wywozi około 100 rocznie więc daje to łącznie około (+/-)250 beczkowozów

Beczkowóz HTS 10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

hmm to w Kunickiej farmie idzie rocznie hmm z 4 tys ton to nie wiem ile to jest rozrzutnikow gnojowicy praktycznie zero


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Około 30 beczek 3 tyś l łącznie z jakimiś drobnymi usługami, a rozrzutników mam czasami prawie 30 z płyty 40m2, ale płyta jestpełna po 2 mc, rekord padł jak budowali mi płyte oczywiście przeciągneło się to strasznie i z 5 mc woziłem bezpośrednio z obory świerzy gnój w tamtym roku wyszło ponad 200 rozrzutników, dziennie jest u mnie prawie pełny 3 t rozrutnik świerzego gnoju od 15tu krów i kilku jałówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a u mnie to tak wyglada

- ok 120 rozrzutników 3,5 tony

- i ok 40 beczek o poj 4000 l


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

tom będzie około 110 rozrzutników rocznie od 20 sztuk bydła i kilku świń


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Na dzień dzisiejszy jest po około 15-20 rozrzutników 6 (6,5max)T (przerobiony z 3,5T)

 

Kiedyś jak była większa hodowla było po 50-70.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam rozrzutnik 3.5t(starszy ode mnie około 30lat)

Od swin rozrzutników rocznie to około 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

u mnie jest 30 ponad 30 rozutników 3,5t a beczek to dokladniej nie moge powiedziez bo na dwa miesiace wywoze 20 beczek 2000L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

nie licząc młodzieży poniżej 1,5r od 60 sztuk bydła w roku wywoże ok 130 rozrzutników ok 7-8 t na każdym (te 130 rozrzutników to jest wartość, której jestem pewien bo nigdy nie liczyłem dokładnie. możliwe, że jest tego więcej ;))

do tego w ciągu roku uzbiera się ok 100 beczek o pojemności 4000l.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie około 140 rozrzutników 8t i około 60 beczek 4,5 tys a hodowla to ok 65 sztuk


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj