Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Jak ustawić rozrząd w Landini 7550 (starego typu)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dodam że silnik perkins. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muflon19    0

ma znaki jakieś na kolach rozrządu? Jeśli nie to zgodnie z zasadą pracy silnika chociaż to troche trudne :D Sprawdź znaki moze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Jak silnik perkinsa to moze ustawia się jak w ursusach 2812 i 360 3P, a jak nie to a jak nie to z tabliczki znamionowej spisać model silnika i na internecie szukać coś powinno sie znaleść. Albo poszukać instrukcji na stronie Korbanka. Ja ma zachodni kombajn i mam silnik mercedesa OM352 i na internecie wpisałem i znalazłem charakterystyke silnika kąt wtrysku, luzy zaworów itp. tylko po angielsku ale szło sie domyśleć. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

według

http://konedata.net/Traktorit/Landini6550.htm

Engine model Perkins A4.236


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody5674
      Witam potrzebne mi jest zwrotnica do landini Globus 75 ma moze ktos jakis taki ciagnik na częsci ? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Używacie dla cieląt powyzej miesiąca paszy gotowej z sieczką lub suszem z lucerny określanej jako "pasza TMR dla cieląt" ??Charakteryzuje się ona wiekszą zawartoscią włókna, przez co ułatwia przygotowanie do pobrania objetościówek w przyszłości.
      Na rynku jest kilka firm oferujących, np.VitTra, Biofeed czy DeHeus. 
      Jeśli ich używacie, moglibyście ocenić wyniki ich stosowania? Może jakies zdjęcia samej paszy? Koszty? 
      Ja używam jednej z nich, ale co dostawa to inaczej wygląda. Liczę na pomoc, z góry dzięki za odzew.
    • Przez Mich9
      Wiecie moze gdzie dostane lampy starego typu kwadratowe do c 360?
    • Przez paulek81
      Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.
    • Przez milosz1713
      Witam wszystkich.                                   Posiadam legenda 130 przejdę bezpośrednio do problemu byłem tydzień temu po szlake 18km od domu wszystko ok ciagnik zapalil bez problemu. Dzisiaj po tygodniowej przerwie chciałem zapalić żeby zachaczyc przyczepę na jutro bo znowu miałem jechać . Przepompowalem pompka zasilajaca  paliwo bo zawsze jak dłużej stał to opadalo paliwo zaczolem kręcić . Dym się pojawił z tłumika i nic podpiolem drugi akumulator o tez nic podladowalem trochę akusy użyłem plaka i za Boga nie chce odpalić  mam wrażenie ze ta pompka zasilajaca nie działa chyba i jak kręcę to jak by paliwa nie dostawał może jakoś pomożecie albo coś doradzicie czy to np możliwe żeby do pompy wtryskowej nie dochodził prąd ??albo jakiś bezpiecznik albo coś innego ??z góry dzieki za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj