Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Jak ustawić rozrząd w Landini 7550 (starego typu)

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dodam że silnik perkins. Prosze o pomoc.

muflon19    0

ma znaki jakieś na kolach rozrządu? Jeśli nie to zgodnie z zasadą pracy silnika chociaż to troche trudne :D Sprawdź znaki moze są.

CIAPEK1981    7

Jak silnik perkinsa to moze ustawia się jak w ursusach 2812 i 360 3P, a jak nie to a jak nie to z tabliczki znamionowej spisać model silnika i na internecie szukać coś powinno sie znaleść. Albo poszukać instrukcji na stronie Korbanka. Ja ma zachodni kombajn i mam silnik mercedesa OM352 i na internecie wpisałem i znalazłem charakterystyke silnika kąt wtrysku, luzy zaworów itp. tylko po angielsku ale szło sie domyśleć. Powodzenia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MichaMurzynowski
      Witam, co oznaczają kolejne pola kontrolek w ciągniku Landini 8880?

• Przez modelarz
      Witam, mam takie pytanie po ilu obrotach wału korbowego znaki na kołach zębatych rozrządu powinny się zgrywać ? ustawiłem rozrząd na znakach i zrobiłem kilka obrotów wałem (kręce w prawo stojąc od koła pasowego) i znaki się nie zgrywają, gdy zgrywa się się wałek rozrządu z wałem korbowym to mijają się znaki napędu pompy wtryskowej i przeciwagi. Prosiłbym o odpowiedz i z góry dziekuje
    • Przez Didrzej
      Czy coś już wiecie na temat nowego Landiniego 4, który ma zastąpić obecną Alpine?
      Był pokazany teraz w Hanowerze, ale jak na razie nie mogę znaleść szczegułowych informacji jakie by miał dokładne parametry, cenę, jakie wyposażenie itp.
      Bo zastaniawiam się czy wziąść tańszego NH t4, czy poczekać na tego nowego Landiniego 4? bo otrzymałem ciekawą propozycję z NH ale z krutkim terminem do podjęcia decyzji, a nie mam narazie odniesienia jak by wyglądała sprawa z Landinim 4.
      Jeżeli ktoś wie coś na ten temat prosił bym o szybką odpowiedź.
      pozdrawiam...
    • Przez katopo
      Zastanawiam się nad zakupem używanego silosu płaskodennego typu Bin. Jak wiadomo przy końcu zboża trzeba się naszuflować aby wybrać zboże do końca. Widziałem że firmy Bin i Michał oferują lej wewnętrzny do swoich silosów płaskodennych. Chciał bym wiedzieć czy ktoś próbował dorobić taki lej samemu. Jeśli tak to jak go wykonywał i czy zdaje to egzamin.
    • Przez AKB
      Witam,
      posiadam traktor Landini 8880, kupiłem go zaledwie kilka dni temu i zauważyłem, że nie ma w nim sprężarki pneumatycznej. Czy ktoś wie jak ją zamontować i jaka ewentualnie by pasowała? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, tutaj badz na maila andrzejbanach@op.pl Pozdrawiam