Zaloguj się, aby obserwować  
kubaa21

Merlo p34.7

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubaa21    3

posiada ktoś taka ładowarke merlo 34.7 chciał bym sie dowiedzie o aworyjnosc tego modelu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Nie wiem który model napewno z tej serii, zaczyna się coś od 210 tyś netto ale a 100% pewien nie jestem. Ogólnie mało tego jeździ w porównaniu do JCB i manitou.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pigmer
      Jakie są wasze opinie o ładowarkach teleskopowych marki Merlo? Jak jest z serwisem tych maszyn? Co myślicie o ładowarce Merlo z TUZem i WOMem?
    • Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:
       
      Merlo P 34.7,
       
      Manitou MLT 627,
       
      Claas Scorpion 6030,
       
      JCB 531-70.
       
      Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.
    • Przez pigmer
      Witam!
       
      Chciałbym się dowiedzieć ile paliwa potrafią spalić ładowarki teleskopowe w następujących pracach:
       
      -ciągnięcie przyczep
       
      -załadunek np. obornika
       
       
      Również chcę się dowiedzieć ile te ładowarki mogą spalić maksymalnie paliwa na godzinę w najcięższych pracach.
       
      Modele ładowarek których spalanie mnie interesuje są w tym temacie: http://www.agrofoto....__fromsearch__1
       
      Jeśli ktoś zna spalanie ładowarek o podobnych parametrach to prosiłbym o podzielenie się tymi informacjami.
    • Przez pawel8868
      Witam mam problem z wyżej wymienioną ładowarką Merlo. Problem zaczął się w gdy zwoziłem w nocy bele a następnego dnia zaczęło padać a drzwi miałem u niej otwarte i trochę do środka napadało. Instalacja była przerabiana od światła i ktoś popodłanczał wszystkie halogeny pod 1 włącznik (ładowarka była już tak kupiona a świateł się nie używało tak dużo). Gdy wróciłem już nią do domu spaliły mi się 2 halogeny ale to nie w tym tkwi problem. Kiedy kończyłem już ustawianie bel ładowarka mi stała i poszedł dym albo z bezpieczników, albo z dźwigni rewersu. Elektryk przyjechał zbadał sytuacje wymienił bezpieczniki zbadał przepływ prądu w rewersie coś tam jeszcze poszperał tam i było ok chodziła. Problem powrócił po kilku dniach bo co chwila paliło bezpiecznik od tego rewersu wtedy gdy go przełączałem. Później bezpiecznika nie paliło ale znowu za to w żadnym kierunku nie jeździła, gdy poruszałem tym rewersem to do tyłu jechała ale jak przełączyłem do przodu to znowu spaliło bezpiecznik.
      Po konsultacji z elektrykiem powiedział mi że to może być elektro zawór i tylko tyle wiem
      co wy sądzicie o tym co może być, lub co się stało , bez niej to ja jak bez ręki:(
       
      z góry dziekuje za pomoc
    • Przez W0jcik
      Witam. Tak jak w temacie, jaką ładowarkę wybrać plus minus do 35 tyś. Wiem że do takiej sumy pieniędzy nie znajdzie się czegoś super, ale zawsze coś będzie.
      Mam nadzieję że mi pomorzecie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj