Polecane posty

Junkers    44

Witam,

od jakiegos czasu mam problem z niechcianymi smsami a dokladniej zwanymi smsami premium.

Problem ostatnio stal sie bardzo powazny, na dzien potrafi przyjsc nawet do 4 smsow, dlatego postanowilem z tym skonczyc. Operator umywa rece bo mowi ze moj numer to moja prywatna sprawa i jedynie moga zaprzestac wysylania smsow od siebie, ale oni wysylaja ich bardzo malo i mi to nie przeszkadza.

 

Najgorsze jest to ze w calym internecie praktycznie nie ma info ma temat usuniecia subskrypcji. Do regulaminu ciezko sie dostac a jesli juz go mam nic nt. usuniecia mojego nru z bazy danych nie ma.

Jest jeszcze strona "usundane" ale usuniecie jednego losztuje 2,50zl a kto wie czy to nie jest wieksze zlo jak z tym pobieraczkiem.

Wiem ze to forum rolnicze ale spotyka to wiekszosci z nas z roznym nasilenien i brakuje informacji czarno na bialym jak to usunac, dlatego jak ktos wie niech pomoze mi i innym w miare mozliwosci.

 

Jak cos moge podac wszystkie numery od ktorych dostaje te smsy.

Dziwie sie ze im sie to oplaca, wysylac smsy gdzie i tak prawie nikt sie nie nabierze na darmowe bmw czy tam gwarantowane 1000zl.

 

Ale sie rozpisalem, mam nadzieje ze nie na prozno.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

U jakiego operatora masz telefon? Jeśli np. w Orange (dawna idea) to trzeba założyć konto na ich stronie i wyłączyć sms premium czy coś w tym rodzaju, u innych operatorów nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Takie są skutki wysyłania sms-ów do napalonych studentek i bezpruderyjnych czterdziestek....

B)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

w play jest tak jak kolega wyżej mówi konto trzeba założyć i wyłączyć usługi premium ............a opłaca im się to dlatego że samo przysłanie sms-a pobiera pieniądze z konta ............

;[


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Mam w t-mobile (dawniej Era).

 

@st220 nie wiem czy de-mobile maja taka mozliwosc.

 

@wesoly romek do takich mam normalne numery a nie zadne 0700 czy 7224, tutaj problem siedzi po stronie rejestrowania sie na stronach lub forumach internetowych ktore w regulaminie maja napisane ze zezwalam na udost. swoich danych osobowych(tutaj akurat spam emailowy).

Raz np. wziolem udzial w konkursie Radia Eska co bylo 10 latwych pytan, oczywiscie mnie nie wybrano, ale od tamtej pory spam smsowy byl coraz wiekszy.

 

@piwex jeszcze tego by brakowalo zeby mi pobieralo kase z konta, naszczescie nic takiego narazie nie ma.

 

@tomek mozesz dokladniej opisac??

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Jeśli przychodzą ci co dzień to wyślij sms po ten sam numer co ci przychodzą o treść STOP PRENUMERATA.Mi też takie przychodziły jakieś ogrodnicze czy coś takiego i ten sposób pomógł.Tylko że ja mam w sieci PLAY telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Tez raz wyslalem smsado rmffm i eski jak byly te konkursy w lato to prezz kilka miesiecy dostawałem smsy typu' wyslij smsa teraz a twoje szanse w wygranej podwoja sie 10x' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

poszedłem od operatora - kazałem wyłączyć - jest spokój, za 3 lata znowu będą.

 

Zasada jest prosta - telefon DualSIM i jedna karta do ludzi a druga do pierdół i przedstawicieli handlowych.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Piotruniu takie smsy to prostota w skasowaniu i jesli byla taka mozliwosc to tak robilem.

@mds no wlasnie, eska poza tym pewnie wysyla gdzies dalej numer jakims cwaniakom.

@nikita sprubuje zapytac o wylaczenie smsow premium u operatora. Telefony nosze 2: jeden od dzwonienia, drugi od internetu Aero2. A kupowac drugiego narazie nie moge i musze sie uporac problemem.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

ciesz się że nie miałeś mi tak pobrało ............. raz 50zł za miesiąc tak że zablokuj jak najszybciej ;[


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

 

@wesoly romek do takich mam normalne numery a nie zadne 0700 czy 7224,

 

To jakbyś mógł to nastręcz mi jakiś ciekawy kontakt, z racji wieku bardziej bym preferował studentkę... chociaż zadbana 40 też może być..


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Musialbym poszukac znow jak to robilem, bo niesety wszystkie spamowe smsy pokasowalem, razem z nr i komendami dezaktywujacymi. Lacznie z tym z radia zet. Potrzebne bylyby nr z jakich przychodza smsy. Tez mam tel w T-mobile i jakos poskutkowalo.

Znalazlem przed chwila w necie, zeby usunac spam z radia zet trzeba wyslac smsa o tresci STOP pod nr: 80074. Moze komus sie to przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Jak przenosiłem numer do Play to kazałem wszystko wyłączyć ,łącznie z internetem i teraz mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Andre8989
      Witam.
      Mam zamiar kupić Lamborghini 850 premium, chciałem się dowiedzieć czy jest to model wart zakupu na co zwrócić uwagę.
    • Przez Andre8989
      Drodzy forumowicze czy to prawda że te ciągniki mają te same silniki i skrzynie biegów oba są z 1996r. Pytam bo słyszałem że to jedno i to samo i zastanawiam się nad kupnem lambo.
    • Przez szymi4512
      Witam,szukam dokładnych oznaczeń RAL farby John deera do modelu 6220 i pochodne ,bo z tego co wiem są trzy odcienie żółtego i zielonego a nie chce źle zamówić.
      Potrzebuje farby żółtej i zielonej pozdrawiam.  
    • Przez janek69
      Witam! Mam problem  w ciągniku Lamborghini 1060 Premium z półbiegami. Na wolnym i szybkim półbiegu ciągnik rusza i jedzie ale po zwiększeniu obrotów silnika (pow.700 obr.) ciągnik jakby się rozsprzęglał i zatrzymuje się . Na niskich obrotach mogę jechać nawet z obciążeniem . Problem ten nie występuje na średnim półbiegu !? Wymieniłem filtry i olej lecz problem nie ustąpił !  Czy jest na to jakieś '' lekarstwo'' ??
    • Przez Jaro2018
      Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:
      John Deere 5090M z turem
      Zetor Proxima 90 premium
      Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj